Wpis z mikrobloga

@szanow: nie tylko ja tam byłem :) Trochę za późno się zczaiłem ale może obejrzę później. Ja tam Ci źle nie życzę ale nie widzę tego etera wcale a to tylko dlatego, że jak zauważyłeś goście, którzy za tym stoją próbują stworzyć taki drugi FED.
Grubasy za tym stoją sam projekt jest ok ale to w jaką stronę to idzie to kompletna katastrofa. Żaden poważny inwestor, który wie o co chodzi
@szanow: Ciekawe pytanie o podanie przykładu z życia wziętego, w którym może przydać się DAO... i nie pada żaden przykład. Bardzo wiele się mówi: "ktoś ma w tym interes". Cała ta rozmowa kręci się wokół "ktoś ma interes w tym, a ktoś w tamtym". A jakie to problemy rozwiązuje? Fabryki budują samochody, rakiety, żwirek dla kotów. A DAO to sztuka dla sztuki?

PS. Czy ja tam ciągle słyszę "eternum"?
@szanow: Gratuluję. Fajny materiał. Następnym razem zrób może na koniec "pytania od widzów", które wcześniej zbierzesz. Sam osobiście zadałbym pewnie kilka pytań do osoby ogarniętej w temacie.
@michalskim: a jaka spolszczoną wersję proponujesz? :)

@adrix: można było zadawać pytania na grupie Ethereum Polska na FB :) ale zrobimy jeszcze jeden wywiad z Maciejem na pewno więc najpierw zbiorę "głupie pytania" że społeczności. Dobry pomysł.