Wpis z mikrobloga

#lublin #pytanie #pytaniedoeksperta #urzadmiasta #coolstory

napisałem maila na podatki@lublin.eu, z zapytaniem o nr konta na który mam wpłacić podatek od nieruchomości, bo przy sprzątaniu korespondencji wywaliłem pismo z UM :D Następnego dnia zadzwoniła przemiła Pani z urzędu, któa mi powiedziała, że nie może mi powiedzieć, ani mailowo ani przez telefon, ale poradziła co zrobić, ale nie w tym rzecz ;) skąd wiedziała pod jaki nr zadzwonić, jak podpisałem się w mailu tylko imieniem i nazwiskiem.... szpiegujo?
  • 7
@Shirako: ale skad oni maja nr komorkowy? Operator udpstepnia dane czy jak? Poza tym jak podpisywalem umowe na telefon to mialem inny adres w dowodzie:-P jutro oddzwonie do niej i zapytam :-)

@krzysztof_jarzyna_ze_szczecina: nie mogą bo jest dla każdego indywidualny a lrzez telefon nie ma jak zweryfikować ze ja to ja (ciekawe, bo nigdy w UM nie podawalwm telefonu a na podst. adresu i godności udało im się mnie znaleźć
@swiatusss: Pewnie przy wyrabianiu dowodu, albo innego dokumentu podałeś numer do kontaktu. W urzędach są różne narzędzia narzędzia BI, które łączą informacje o użytkownikach - ot cała historyja.