Wpis z mikrobloga

@Jurigag: Też mi się podobała ale niestety chyba jednak zbyt monotonna jak na grę która stawia na przechodzenie jej kilka razy. Mam w niej około 60h na steamie i jakoś w 1/3 drugiego podejścia odstawiłem bo miałem wrażenie że po takim dokładnym przejściu za pierwszym razem na najwyższym poziomie trudności już mi nie oferowała wiele.
@UrbanHorn: ja mam 33h i wciąż jest to pierwsze przejście xd ja sobie odpaliłem na średnim na początek bo nigdy jakoś nie lubiłem tego rodzaju gier(tj baldursy, icewind dale itp itd) ale za to pillarsy są spoko
@Jurigag: Też mnie to uderzyło, na początku chciałem się dokładnie wczytać w jego historię ale po którejś stronie czytania już miałem ochotę tylko przeklikiwać dalej i mnie bardziej męczył ten quest niż bawił.
@UrbanHorn: ja mam ponad 250h na steam. przechodze 4ty raz na potd imo gra swietna wymaga kombinowania i masy myslenia. polecam grac na hardzie albo pots bo na normalu walki faktycznie sa monotone
@Zorak: dla kogoś kto trochę pewnie już grał tego typu gry to hard albo potd to pewnie będzie spoko, dla mnie na normalu gra jest niekiedy wyzwaniem :P pewnie przy następnym przechodzeniu przejdę na potd, na razie sobie gram na normalu dla zapoznania z mechaniką itp, może potem przełączę na trudny ale obecnie jest spoko :P
@Zorak: Napisałem wyżej że przeszedłem za pierwszym podejściem na najtrudniejszym. Mam taki sado-maso fetysz że nie gram w single player gry na niższych poziomach trudności nigdy nawet jak gram pierwszy raz :D
@Przepiorek: xD ty jednego sejwa meczysz dluzej niz ja 4 razy gre przechodzilem (+kilka razy po pare h zeby zapoznac sie z postaciami itp).
pierwszy raz na normalu bez dodatkow gralem 34h. pozniej na hardzie z 40h. przejscia na potd juz odpowiednio z 1szym dodatkiem nie pamietam aktualnie z oboma dodatkami mam 43h i zostala mi polowa cad nua i dokonczenie 3 aktu (z 50%). szacuje ze max 6 h styknie
@Jurigag: glowny watek zaczyna sie w polowie 2 aktu i wtedy mozna tam isc. dodatek polecam bo sporo dodaje fajne questy i itemki no i level cap do 16 rosnie a co za tym idzie fajne nowe umiejetnosci.