Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#fellatio
#rozowepaski
#seksoralny
#niebieskiepaski

czy lubicie seks oralny? co was dziewczyny kręci w czasie fellatio? a wy panowie, chętnie podejmujecie się zrobienia minety? nie macie poczucia, że jesteście w jakiś sposób przedmiotowo potraktowani przez drugą połówkę?
mimo ciągłych żartów mężczyzn z "robienia loda" jako rzeczy, która jest dla kobiety(w opinii mężczyzn) urągająca, równoznaczna z "dawaniem dupy" za pieniądze, chcecie sprawiać w ten sposób przyjemność swojemu partnerowi?
czy mężczyźni, rzeczywiście odbierają "robienie loda" jako czynność wykonywaną tylko przez prostytutki?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
  • Odpowiedz
Anon: Umawialam sie kiedys z pewnym gosciem, podobal mi sie i byl calkiem w porzadku, dobrze nam sie rozmawialo. Do czasu az rozmowy zeszly na tematy dotyczace seksu i stwierdzil, ze nie-dziewice to nieszanujace sie szmaty a robienie loda to #!$%@? sie xD Oczywiscie potem chcial uprawiac ze mna seks ale do nastepnego spotkania juz nie doszlo, tacy to powinni ruchac tylko wlasna reke za debilne poglady

To jest anonimowy komentarz.
  • Odpowiedz
abdc: Dlaczego coś ma uragac godności?
Jeśli partnerzy się kochają, to co takiego upokarzajacego w calowaniu miejsc intymnych?
Taka sama czes ciała, jak inne...

Czynność ta sama w sobie jest neutralna, co za różnica czy całujedz biust, czy miejsca intymne kobiety? Czy całujesz klate, czy bierzesz do ust penisa partnera? Jeśli to sprawia przyjemność jemu/jej,to tym lepiej. I może być jednym z wielu elementów całości czy tylko gry wstępnej.

ewentualnie zastanawiac
  • Odpowiedz
oP:

@Magromo to skąd te żarty, że trzeba być głupim żeby trzymać penisa w ustach? albo uznanie w żartach lub na poważnie, robienie loda jako coś faktycznie obrzydliwego, niegodziwego?
jak się naslucha takich żartów to faktycznie można uznać, że fellatio to żadna przyjemność dla kobiety tylko jakiś obowiązek w którym ona odgrywa rolę k*rwy

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
to skąd te żarty, że trzeba być głupim żeby trzymać penisa w ustach? albo uznanie w żartach lub na poważnie, robienie loda jako coś faktycznie obrzydliwego, niegodziwego?


@AnonimoweMirkoWyznania: Z debilizmu, zazdrości i ciemnoty.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Lubię seks oralny, zarówno wtedy, gdy jestem stroną aktywną, jak i pasywną.

A poglądy typu

nie macie poczucia, że jesteście w jakiś sposób przedmiotowo potraktowani przez drugą połówkę?


nie mogą być chyba wypowiadane przez osoby, które mają JAKIEKOLWIEK życie seksualne.
  • Odpowiedz
abdc: Aa i jeszcze zapomniałam - wulgarne okreslenia tych czynności, jak wspomniane robienie loda świadczy jak dla mnie o czyjejs niedojrzalosci do spraw miłości fizycznej.
To sa zwykle pieszczoty za pomocą ust i tyle :)

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
abdc: Drogi aurze. .skąd żarty?
A od glupich ludzi, ktorzy nie rozumieją, że seks być czymś więcej niż tylko forma zaspokojenia popedu i rozładowania potrzeb przy uzyciu drugiej osoby.
Może jakieś kompleksy? Pytaj osoby oddzielają takie poglądy.

Na dobrą sprawę penis to taka sama cześć ciała jak reka. A wargi sromowe, jak choćby kolano.
Ciało to ciało. Strefy erogenne sa wszędzie.
Jeśli druga osobę traktujesz podmiotowo, a nie przedmiotowo i oboje
  • Odpowiedz
Anon: Ja bardzo lubię mojemu niebieskiemu. Nawet bardziej mnie to podnieca, niż kiedy on robi to mi. Mogę się skupić na tym, że jemu jest dobrze i mam nad tym jakąś kontrolę.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: XYZ
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
ruchacz: Minety mógłbym robić godzinami ;) uwielbiam

Co do lodzika - lubie, ale pod warunkiem, ze lasce to sprawia przyjemnosc. Jezeli robi loda, bo ja powiedzmy tego oczekuje, a widze, ze srednio sie przyklada to ja wole jej zrobic minete.

Taka prawda

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: XYZ
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz