Wpis z mikrobloga

Jako, że Nacjo-patologia spamuje wypok tym, że George Soros to dosłownie Lucyfer musiałem się dowiedzieć kim on jest. No i się dowiedziałem.

☑ Soros urodził się na Węgrzech, studiował w UK, później wyemigrował do USA gdzie dorobił się ogromnej fortuny
☑ Wspierał pokojowe zakończenie Zimnej Wojny i demokratyzację Europy Wschodniej na co wydał ponad 4 miliardy dolarów
☑ Wydał ponad 100 milionów dolarów na infrastrukturę internetową na rosyjskich uniwersytach
☑ Przeznaczył 50 milionów dolarów na budowanie infrastruktury w najbiedniejszych afrykańskich wioskach
☑ Przez wiele lat fundował Central European University w Budapeszcie
☑ Wydał 35 milionów dolarów na wsparcie dla najbiedniejszych dzieci w stanie Nowy York
☑ Przeznaczył ponad 4 miliony dolarów na zalegalizowanie medycznej marihuany w USA
☑ Oprócz tytułów uzyskanych w młodości na London School of Economics Soros ma również honorowe doktoraty od New School for Social Research (Nowy Jork), University of Oxford, Corvinus University of Budapest i z Yale University.

Tak, George Soros jest jawnym liberałem i ma poglądy progresywne. Od 2000 roku wspierał każdą kampanię demokratów. Pochodzi też z żydowskiej rodziny.

Źródła: https://en.wikipedia.org/wiki/George_Soros

I dlaczego polskie patusy tak nienawidzą tego wielkiego filantropa i biznesmena? Bo jest żydem i do tego liberałem? #!$%@? z wami. Od normalnych ludzi Pan Soros będzie miał zawsze odwieczny szacunek.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #soros #prawackalogika
Holiday - Jako, że Nacjo-patologia spamuje wypok tym, że George Soros to dosłownie Lu...

źródło: comment_j9sfRzMGZFUsWEvNrXREOEGh9maSdY0E.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@theone1980: wpis opa jest przesadnie kryształowy i Soros z pewnością nie jest święty, ale:

nie jest osobą mile widzianą

wzbudza nienawiść

uchodzi za persona non grata

nie wahają się nazywać
  • Odpowiedz
2. co ma hejt-stop do "wywoływania wojny etniczno-rasowej"? znaczy ma, zapobiega jej zgłaszając nienawistne komentarze w internecie


@NieBojeSieMinusow: taa, tak jak karanie za skarżenie się władzy na wtargnięcie Niemców na nasz teren zapobiegało by II wojnie światowej. Ale takie głupoty piszesz że myślę że po prostu trollujesz głupio.
  • Odpowiedz
@rfree:

tak jak karanie za skarżenie się władzy na wtargnięcie Niemców na nasz teren zapobiegało by II wojnie światowej.


co? xD powtórzę- hejt.stop zajmuje się zgłaszaniem zabronionych prawem wypowiedzi wzywających do rasistowskiej nienawiści i agresji. nie ma to nic wspólnego z Sorosem, nie mówiąc o "wywoływaniu wojny etniczno-rasowej". Fakty nie są po twojej stronie, porzuć te urojenia
  • Odpowiedz
co? xD powtórzę- hejt.stop zajmuje się zgłaszaniem zabronionych prawem wypowiedzi wzywających do rasistowskiej nienawiści i agresji.


@NieBojeSieMinusow: To prawo w ogóle jest idiotyczne, a HejtStop używa go wyłącznie aby dobijać ofiary islamskich agresji.
  • Odpowiedz
@Holiday: Typowa polska nienawiść, dlatego Polska to gowno a USA to potega. W USA bycie żydem nie robi z Ciebie podczlowieka i każdy kto jest przedsiębiorcy ma szanse, w Polsce Cię zgnoją, zaplują i pogrzebią. Soros jest mistrz a Polakom kij w tyłek
  • Odpowiedz
@Holiday: Niestety prawakom czasami ciężko jest samodzielnie myśleć, analizować fakty i wyciągać z nich rozsądne wnioski. Łatwiej jest przyjąć narzuconą informację (przez ich propagandę) i powielanie jej bez jakiejkolwiek krytyki i myśli "a może jest inaczej?". U mnie na facebooku co chwila widzę propagandowe filmiki i wpisy prawicy; mnóstwo z nich to jawne manipulacje, kłamstwa, przemilczenie niewygodnych faktów, podkreślanie tych informacji, które są korzystne dla linii propagandowej prawaków. Ludzie w
  • Odpowiedz
@Krisskow: nie zebym sie czepiał, nie polska to gówno a tacy faszysci jak ty powinni gnić i wydobywać uran gdzieś na odludziu. Nikt nie patrzy mu na ręce przez to kim jest a co robi. Ludzie sobie dyskutują a ty wyskakujesz z czyms takim, neandertalczyk pieprzony.
  • Odpowiedz
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: tak samo można opisać lewackie media. Sorry, ale nie ważne jakie sa media - zawsze manipulują i kłamią. Nie bądź hipokrytą, daleko mi od bycia ultra prawakiem ale przedstawiasz jakby to tylko oni manipulowali. Nie wnikałem w biografie Sorosa, ale domyślam się, że jest nielubiany głownie przez jego związek z polityka imigracyjną. Piszesz, że "prawaki" wszystko łykają bez weryfikacji, też nie jestem fanem wielkich teorii spiskowych, ale wiem, że
  • Odpowiedz
@Holiday: Jako, że Polsko-patologia spamuje wypok tym, że Adolf Hitler to dosłownie Lucyfer musiałem się dowiedzieć kim on jest. No i się dowiedziałem.

☑ Hitler urodził się w Austrii, interesował się malarstwem - miał duszę artysty
☑ Hitler uwielbiał zwierzęta - posiadał psa, owczarka niemieckiego, Blondi, którą kochał nad życie
☑ Walczył on z wieloma ciężkimi chorobami, bardzo często nieuleczalnymi, jak: upośledzenie umysłowe, choroby psychiczne - w jego marzeniach był
CzolgoStopowicz - @Holiday: Jako, że Polsko-patologia spamuje wypok tym, że Adolf Hit...

źródło: comment_a2raT5ZvmXfhSBHtgH2uyZctejRWM0qa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Holiday: wielu poważnych gangsterów i mafiozów było filantropami, żadna nowość.
Jest również oczywistym, że taki człowiek jak Soros będzie dotował uniwersytety i uczelnie, bo pranie mózgów studentom to b. ważna sprawa - a jednak dając pieniądze

No i nie ma to jak wziąć aspekty pozytywne, pominąć negatywne i gadać o tym, jak to złe prawaki dobrego człowieka nienawidzą. Facet tak naprawdę wspiera międzynarodowy terroryzm i to w zupełności wystarczy za
  • Odpowiedz
@CzolgoStopowicz: jako ze katolicka propaganda spamuje ze Lucyfer to dosłownie Lucyfer, przytaczam kilka faktow:

☑ Lucyfer ma imie Lucyfer co znaczy ze niesie swiatlo. Nie ma w tym nic mrocznego jak sie stara przekazac
☑ Lucyfer pragnal wolnosci dla Adama i Ewy, aby mieli wybor i wieksza swobode (pro choice)
☑ Lucyfer nie chcial smierci Jezusa i robil wszystko zeby go od tego odciagnac
  • Odpowiedz