Wpis z mikrobloga

Jako, że Nacjo-patologia spamuje wypok tym, że George Soros to dosłownie Lucyfer musiałem się dowiedzieć kim on jest. No i się dowiedziałem.

☑ Soros urodził się na Węgrzech, studiował w UK, później wyemigrował do USA gdzie dorobił się ogromnej fortuny
☑ Wspierał pokojowe zakończenie Zimnej Wojny i demokratyzację Europy Wschodniej na co wydał ponad 4 miliardy dolarów
☑ Wydał ponad 100 milionów dolarów na infrastrukturę internetową na rosyjskich uniwersytach
☑ Przeznaczył 50 milionów dolarów na budowanie infrastruktury w najbiedniejszych afrykańskich wioskach
☑ Przez wiele lat fundował Central European University w Budapeszcie
☑ Wydał 35 milionów dolarów na wsparcie dla najbiedniejszych dzieci w stanie Nowy York
☑ Przeznaczył ponad 4 miliony dolarów na zalegalizowanie medycznej marihuany w USA
☑ Oprócz tytułów uzyskanych w młodości na London School of Economics Soros ma również honorowe doktoraty od New School for Social Research (Nowy Jork), University of Oxford, Corvinus University of Budapest i z Yale University.

Tak, George Soros jest jawnym liberałem i ma poglądy progresywne. Od 2000 roku wspierał każdą kampanię demokratów. Pochodzi też z żydowskiej rodziny.

Źródła: https://en.wikipedia.org/wiki/George_Soros

I dlaczego polskie patusy tak nienawidzą tego wielkiego filantropa i biznesmena? Bo jest żydem i do tego liberałem? #!$%@? z wami. Od normalnych ludzi Pan Soros będzie miał zawsze odwieczny szacunek.

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #soros #prawackalogika
Holiday - Jako, że Nacjo-patologia spamuje wypok tym, że George Soros to dosłownie Lu...

źródło: comment_j9sfRzMGZFUsWEvNrXREOEGh9maSdY0E.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@theone1980: no zajebiste źródła: Fox News, republikańska telewizja, która nienawidzi Sorosa, bo wspiera demokratów, jakieś forum z teoriami spiskowymi, blog na wordpress o teoriach spiskowych + kremlowskie strony.
  • Odpowiedz
@theone1980: Forum, na którym jakiś random z neta napisał sobie, że Putin wystawił list gończy za Sorosem (no ale dobra, liczmy: 1. Rosja dx); artykuł na blogu Christophera C. Hula z breitbart, który jest takim sobie źródłem i poza ogólnikiem "International warrants have been issued for his arrest for currency manipulation particularly bring the British Pound Sterling." autor nie napisał nic więcej oraz Fox - żadnego info o listach gończych.
  • Odpowiedz
@kotym:
@rfree: @Holiday: . We wrześniu 1992 roku dokonał spekulacyjnego ataku przeciwko brytyjskiemu funtowi. Zdestabilizował go tak, że rząd musiał wycofać walutę z Mechanizmu Kursów Walutowych. Soros zarobił, ale jego gra kosztowała Brytyjczyków 6 mld dolarów. Dziś nie jest osobą mile widzianą w Londynie.

W 1994 roku z sukcesem zaatakował Włochy. Największą nienawiść jego nazwisko wzbudza jednak w Azji. W Japonii po nieudanym ataku na jena uchodzi za persona
  • Odpowiedz
@rfree:
1. źródło- wolna-polska.pl. 0 dowodów, autor się nawet nie podpisuje, nie moze to stanowić argumentu
2. co ma hejt-stop do "wywoływania wojny etniczno-rasowej"? znaczy ma, zapobiega jej zgłaszając nienawistne komentarze w internecie
  • Odpowiedz