Wpis z mikrobloga

@saldatoreafilo: postaw na stole drona bez śmigieł, podłącz kontroler do kompa i uruchamiaj każdy silnik z osobna, powoli zwiększając obroty, zobacz czy nie ma super mocnych drgań. Generalnie każdy silnik w pewnym momencie (1/3 gazy jakoś) ma drgania przez chwilkę ale przechodzą jak się zwiększy obroty, zobacz jak u ciebie to wygląda.
@kubako: Ja zauważyłem że często tracę za drzewami a mam dobry nadajnik 600mw i antene immersionrc.
nie mam pomysłu co z tym zrobić, instalacja jest poprawna, odpada latanie w lesie...
@Xava: Taniej od rcx 1806, nie mam pomysłu na te motory, pdb i wszystko w quadzie mam zaprojektowane pod 3s, jak już zaczynać ze śmigłami 6" to trochę nie bardzo, zdecydowałem że jak rozbiję quada na maxa albo zgubię to
@konradpodgorski: Nie zaniedbywałem tylko pierwszy raz od ukończenia projektu założyłem na niego kamerkę, teraz mam rozkminę bo strasznie mi się podoba ten oscylacyjny dźwięk niczym z Jetsonowie (inne quady tak nie gadajo)
Jak poprawie pidy to zyskam stabilność nagrania a stracę to co wyróżnia to latadło...
Zostawiam jak jest, nikogo nie obchodzi jakość nagrania z fov ścigacza przecież, ważne jest zarejstrowanie wyścigu (no chyba że się kręci klipy na yt do
@Xava: Quad bez śmigieł działa idealnie, dźwięk każdego motoru jest taki sam jak Jet (w jednym słychać łożysko)

Śmigła łapią jakiś rezonans na skutek przypadkowych pidów (przepisałem z setupa dronasa) i ta dolegliwość sprawia że nie chcę go modyfikować bo jakoś mnie to jara.
@konradpodgorski: @Xava: @kubako: @psposki:

Your order details are:
3x #9536000015-0/91749 Multistar Elite 2306-2150KV 'MINI MONSTER' Quad Racing Motor (CW) (EU Warehouse) = $31.68
2x #9536000016-0/91755 Multistar Elite 2306-2150KV 'MINI MONSTER' Quad Racing Motor (CCW) (EU Warehouse) = $24.64
3x #9067000019-0/73385 ZIPPY Compact 1500mAh 3s 40c Lipo Pack (EU Warehouse) = $49.02
8x #206000053-0/91831 DYS Bull Nose Plastic Propellers T6045 (CW/CCW) (Orange) (2pcs) (EU Warehouse)