Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to prawda że jeśli przez pierwsze dwadzieścia kilka lat nie miało się loszki to najprawdopodobniej nie da się wejść z żadną w relację w której nie będzie się sprowadzonym do roli betabankomatu?
#pytanie #zwiazki #przegrywcontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 33
@Asterling: @Cocosek93:
nawet mi was nie żal

@AnonimoweMirkoWyznania:
wyobraź sobie że są też dziewczyny które są samotne z różnych powodów i są też takie które rozstaly się z kimś lub np zostały zdradzone i od kilku lat są same, masz szansę, a tych wpisów wyżej nie czytaj co twierdzą innaczej, bo to jest już mentalne #!$%@?, jak ktoś uważa że mając 2x lat już jesteś skazany na samotność, to
@fryne_: moge powiedziec to samo o twoich wpisach na mirko od dluzszego czasu

a jak juz twierdzisz ze to troll, to napisz co jest zlego w tym co napisalem
@fryne_: w takim razie nie przegladasz tego tagu na bierzaco, @Asterling tak sadzi, mozesz zobaczyc jego profil, w wiekszosci takich wpisow pisze podobne bzdury, ze trzeba sie pogodzic z samotnoscia, ze juz nie ma szans dla ludzi ktorzy nie maja dziewczyny a maja 20+ lat i tak dalej
@Asterling tak sadzi, mozesz zobaczyc jego profil, w wiekszosci takich wpisow pisze podobne bzdury, ze trzeba sie pogodzic z samotnoscia, ze juz nie ma szans dla ludzi ktorzy nie maja dziewczyny a maja 20+ lat i tak dalej


@pqp_1: Akurat nie chce mi się zagłębiać w jego wpisy, ale nie chce mi się wierzyć, że ktokolwiek z IQ powyżej średnio rozgarniętego szympansa wierzy w takie bzdety. ( ͡º ͜ʖ
@fryne_: no to @Asterling albo od kilku miesiecy REGULARNIE tak twierdzi w celu trollowania ludzi, albo porpostu tak uwaza, bo juz dziesiatki takich wpisow i rad od niego tu widzialem, nie sadze by udawal, bo aktywnie sie tu udziela
@Asterling: W kilkunastu z wpisach twierdziles uparcie, ze dziewczyny nie lubia prawiczkow, bo tak czytales na portalach dla kobiet typu wizaz, jak napisalem ze to bzdura, to 5 min pozniej specjalnie zrobiles ankiete na ten temat, bo nie wierzyles ze prawda jest inna