Wpis z mikrobloga

@Bigby: Pisałem o Rudym z "Kamieni na Szaniec" i o walce o wolność Polski bo nic innego mi nie przyszło do głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamknięte były prościutkie 18 lub 19/20 bo jednego nie pamiętam co zaznaczyłem, ale na historii głupie błędy ( ͡° ʖ̯ ͡°) W ogóle że akurat charakterystyka musiała być XD nienawidzę tego
@Bigby: najbardziej mnie boli historia że zaznaczyłem dobrze i zmieniłem, no i kilka innych błędów :/ Ale WOS dobrze mi poszedł chociaż xD oby jutro był tak samo prostu z matmy, bo jak będzie coś jak w tamtym roku to tak troche RIP ;x
@Bigby: @Areooo51: zapomnaiłem napisać cech xD Napisałem tylko przykłady do cech xD Ogólnie to chory jestem, akurat teraz :< Walnąłem 1 mega błąd na wosie, ale będzie ~80% z historii i 19/20 z polskiego. Matmy trochę się cykam, bo jestem jednym z tych lepszych w klasie / szkole i muszę dobrze wypaść, a się źle czuję i cały czas smarkam xD Fizyki się nie boję, bo przez 3 lata mieliśmy
@kezc: Nie tylko ty jesteś chory ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Najgorsze przed nami - to pewne. A w środę będzie ez, angielski jeżeli nie na 100% to na pewno w okolicach 90% ( zalety posiadania anglojęzycznych kuzynek :P )
@Bigby: Anglik to ez zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na próbnych z podstawy 99% i z rozszerzonego jakoś 80% a nic się nie uczę i nie mam rodziny ktora mówi po Angielsku xD jedynie brat ponad 90% na maturze, no ale z nim to nie gadam po angielsku ( na codzień ͡° ͜ʖ ͡°)