Wpis z mikrobloga

@nivixi: ludzie mówią, że potrafi grać tylko tankami, ale na jego strimach widać że daje radę też grać innymi postaciami. No, oprócz yasuo :D Kikis na każdej pozycji by się odnalazł, widać to na jego strimach. Zawsze daje sobie Top - fill i potrafi na każdej pozycji dobrze zaorać soloq. A więc na pro scenie też myślę dałby rade. #!$%@? multitalented.
@nie_pamietam: mimo, ze nie wolany to sprobuje odpowiedziec :P

Moim zdaniem ten match-up jest dosc korzystny dla OG. G2 nie widzi mi się jako team, ktory jest swietny w laneswapach, wola grac standardowe linie, zeby Perkz i Trick mieli wolnosc w dzialaniu. Z drugiej strony OG powinno szukac standardowych linii - Zven i Mithy to pewnie najlepszy bottom w EU no i Soaz w 1v1 radzi sobie duzo lepiej niz w
@nie_pamietam: jestem moderatorem kikisa na twitchu więc kibicuje G2 :D Ale uważam, że OG może wygrać jeśli nie będą banowali orianne. PoE musi grać tym champem, bo na innych przegra z perkzem i będzie useless w późniejszej fazie gry. Dla mnie jest to gra junglerów. Kwestia który jungler popełni mniej błędów w early.