Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie bawi jak ktoś porównuje noszenie pseudogówna od surge/red is bad ze znakiem PW, pseudohusarią czy jakąś lawą I czymś związanym z Polską do wywieszania flag w innych krajach albo chodzenia w barwach narodowych - chodzi mi o normalne koszulki a nie ten badziew od pseudopatriotow.

To pierwsze ma tyle związku z patriotyzmem co frytki z keczupem XD Kisne z ludzi co w tym chodzą i cieszą miche że mogą się tym kiczem pochwalić.

Wywies sobie flagę, ubierz barwy narodowe ale jak chodzisz w kupie od surge czy red is bad to proszę nie nazywaj siebie Polakiem

#patriotyzm #polska #duma #4konserwy #neuropa #bekazprawakow
G.....2 - Zawsze mnie bawi jak ktoś porównuje noszenie pseudogówna od surge/red is ba...

źródło: comment_U7Qn5iSKnqDYYo6djcL1mFc8qeoXJNw4.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gruszka1992: jak ty #!$%@? generalizujesz. Ktoś się czuje patriotą - kupuję taką koszulkę. A ty #!$%@? jakby ktoś kupował taką koszulkę, żeby czuć się patriotą. I uwierz mi, nie tylko sebixy to kupują i #!$%@? ci do tego kto w czym chodzi. Tolerancja, wolność etc słyszę to na każdym kroku od #neuropa, a cały czas oceniają/krytykują innych ludzi, ale jak ktoś lata w miniówie i mu wystaje
  • Odpowiedz