Wpis z mikrobloga

Miałem już decydowac się na #tvbox ale zainstalowałem na początek #kodi na lapku i nie działa mi żadna tv na żywo. Jakiej wtyczki użyć? Chciałem z ciekawości sprawdzić ten polsky tv ale cena 19 euro trochę odstrasza, tym bardziej że żadne próbne konto nie działa.
  • 13
@kodishu: jak dla mnie lepsza opcja dobry tv box, gdybym chciał żeby słodziło mi jeszcze herbatę może bym i wziął malinę a tak to tv box.
A tak na marginesie do tv boxa warto tez kupić fajny pilot tylko jaki? magic mouse, czy klawiaturę?
@Domenico: z moich doswiadczen szkoda zycia na kodi i "#!$%@?" sie z tymi wtyczkami. A to nie dziala, a to zamkna jakis projekt, a to jakosc do dupy, a to kanal tylko z lektorem, a to znowu cos innego "i tak za kazdym #!$%@? razem" :) brednie jakie sa wypisywane praktycznie wszedzie o tym jak to mozna utworzyc z tego super multimedialne centrum powoduje u mnie odruch wymiotny.
@Domenico: tak kodi i raspberry sa swietne. Telewizjada z wtyczek sdxbmc ma hd. Wszystkie wtyczki oferujące lewe materiały czasem nie dostarczają tych materiałów ponieważ nieustannie ktoś walczy z procederem. Tak to jest gdy decydujesz się oglądać tv na lewo. Trzeba się z tym pogodzić jeśli nie stać cię na normalną telewizję. Nie jest to wina ani kodi, ani twórców wtyczek ani raspberry. Na tvbox z kodi będziesz mieć to samo. No