Wpis z mikrobloga

Koło sceny na bulwarach jest wytyczone miejsce, w którym to można grillować. A jak tam wygląda sprawa z wypiciem piwka przy grillu? Domyślałem się, że to już łamanie prawa lvl Trynkiewicz i w ogóle trzeba być JP na 100% żeby ryzykować i mimo wszystko coś wypić, no ale chce się upewnić.

#rzeszow
  • 13
@dawid110d: ja też potwierdzę. Na Lisiej często jest spoko dopóki ktoś nie zacznie trzody robić. Dwa - nagrodzić mandatem mogą za ulicę/plac/park więc nad Wisłokiem mogą jedynie naciągać sytuację jako park Bulwary czy plac zabaw jeśli jest w pobliżu (choć ustawa ma raczej na myśli zwykły plac) bo z tego co wiem nie ma żadnych przepisów prawa miejscowego które zabraniałby by pić piwko nad Wisłokiem.
@dawid110d: Myślisz, że policja nie wie, że na bulwarach łoi się browary każdego dnia w lecie? Oczywiście, że wiedzą. Gdyby chcieli, to każdego dnia mogliby ze 100 mandatów wlepić za samo picie, ale tego nie robią. To takie niepisane przyzwolenie, podobnie jak nad Wisłokiem. No chyba, że ktoś zaczyna #!$%@?ć, drze mordę i policja zostanie wezwana. Wtedy muszą przeprowadzić interwencję.