Wpis z mikrobloga

O 2 nocy obudził mnie krzyk. Odsłaniam roletę, a tam banda sebixów(lekko ponad 10) z jakimiś nogami od stołu gania inną grupkę sebixów'. Z rana wychodzę z bloku, a korytarz czerwony od krwi. Co jest w tym najgorsze? Że można łatwo dostać #!$%@? za to, że Cie pomylą bo tylu ludzi co tam było, to pewnie śmieci z własnej grupy #!$%@?. Za unicestwienie patusa powinien być medal, nie więzienie... Jak ja gardzę takimi wszami ludzkimi.
#patologiazewsi
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@puyol_619: oceniasz mnie po tym, że się #!$%@?łem patologią i uważam, że nie powinna ona istnieć i trzeba ją unicestwić? Nie napisałem, że powinno się ich zabić, połamać czy coś. Unicestwić patusa-policja.
  • Odpowiedz
@GraveDigger: @PaNaTypa: Oceniam Was tak samo jak patologię, bo macie tak samo patologiczne nastawienie. Nie biegacie ze sztachetą po osiedlu bo wpojono Wam zasady życia społecznego/boicie się odpowiedzialności/nie nauczono Was przemocy fizycznej (wybierz właściwe, lub dopisz swoje).
Mentalnie jesteście tacy sami: nie podoba się to ubić.
Według siebie macie ku temu poważny argument (bezpieczeństwo itp.), a oni robią to ze zwierzęcego instynktu. Może i tak, to jest oddzielna
  • Odpowiedz