Wpis z mikrobloga

@AlcoMatt:

A tak może już dość tego Arduino? Może lepiej samemu opracować, zaprojektować, napisać program, myślę że dla młodych elektroników i automatyków będzie lepiej jak sami będą pisać programy i uczyć się na własnych błędach. Takie jest moje zdanie...
Władek.
PS. wymyślić, zrobić układ testowy, coś poprawić, coś zmienić, ale to w oparciu o atmege i płytkę uniwersalną, i szukać co zrobiłem źle, i powiedzieć że się uczę...
@Janusz_Radek: Ale Arduino jest właśnie świetne do prototypowania i zrobienia czegoś na szybko, naprawdę mam lepsze rzeczy do roboty niż szukanie w śmietniku kwarcu, 7805, paru kondensatorów i jakiejś Atmegi w DIPie, żeby tylko nie użyć tego przebrzydłego Arduino;) Szczególnie w czasach, kiedy Nano od chińczyków kosztuje tyle, co sama Atmega 328P w DIP (nie widziałem nigdy sensu używania tego "dużego", to chyba dla makerów co kupują 15 shieldów i robią
@karol-piotrowski: Arduino jest świetne. Zaoszczędza czasu i pozwala nie uczyć się przestarzałch Atmeg. Tak naprawde jak ktoś chce pójść krok dalej powinien złapać za stm32 ale i tak arduino to fenomen, który ułatwia i usprawnia proste projekty nie wymagające dużej mocy, nie rozumiem hejtu na arduino, przecież jak da się coś zrobić prosto i przyjemnie to tak się powinno robić