Wpis z mikrobloga

Mireczki jakie słuchaweczki używacie głównie do csgo ? Co byście polecili? Do 250zł, zamknięte.
Moje obecne Creative Tactic 3D Alpha Sypią się ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pseudo skóra z nauszników odpada płatami lub się kruszy, mikro coś trzeszczy, jedynie nie narzekam na jakość dźwięku, przestrzenna, wszystkie kroki słychać.

Proszę o inne propozycje egzemplarzy w komentarzu lub odpowiedź w ankiecie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#csgo

Słuchawki do CS:GO, które polecasz to?

  • Razer Kraken 12.8% (12)
  • SS Siberia v2 22.3% (21)
  • Superlux HD 681 EVO 42.6% (40)
  • Creative Aurvana Live 16.0% (15)
  • Logitech G230 6.4% (6)

Oddanych głosów: 94

  • 21
  • Odpowiedz
@Roxi5017: Mam te i gdyby nie to że mikrofon mi się w nich zepsuł(nie wiem czemu bo jak go wypne i wepne do portu w PC to działa więc coś wewnątrz słuchawek padło) to nigdy bym ich nie zmieniał. Lekko tylko się przetarły tam gdzie uszy ucierają ale nie mam z nimi żadnych problemów, tyle razy co spadły mi na ziemie i nic im nie jest. Dźwięk jest idealny do #
  • Odpowiedz
@Quenas: posiadam wersję Alpha i się posypały całe nauszniki i mikro trzeszczy, na dźwięk nie narzekam. Szukałam jakiś welurowych nauszników, aby wymienić, ale nie znalazłam na necie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Roxi5017: nie wiem jak Alpha ale Sgima ma aluminiowy(?) pałąk i nie da się tego połamać chyba że byś specjalnie tym rzuciła o ziemię, mam je 2,5 roku i tylko ten mikrofon padł :/
  • Odpowiedz
@Roxi5017: co ty z nimi robiłaś :o
jak teraz tak patrze to moje są z obu stron obtarte na może 1cm od przodu tam gdzie stykają się z moim zarostem i to pewnie dlatego xD
ogólnie są w bardzo dobrym stanie jak na 2,5 roku
  • Odpowiedz
@Roxi5017: Miałem superlux hd681 i po pół roku plastikowe części mi popękały, potem popękała ta ekoskóra na muszlach i na pałąku. Teraz od 2 lat mam creative aurvana live i nic się z nimi nie dzieje.
  • Odpowiedz