Wpis z mikrobloga

ale i czasem w coś pograć.


@danoxide: windows ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na linuxie na chwilę obecną w "coś" nie pograsz. Działają dobrze konkretne tytuły, przez wine część. A co się składa pod twoje "coś" to nie wiadomo. Chyba że to pasjans (zadania biurowe)

Więc jak za chwile masz spamować tag, jaki to linux zły i niedobry bo sobie chciałeś odpalić jakąś grę która akurat tak się
@hicat: lepiej mi się gra w dote i csa na linuksie niż na windzie i to przy amd. Czuje większą płynność rozgrywki mimo, że i tu i tu mam stałe fpsy. No chyba, że mówimy o EA Ubisofcie itp to nie ma co się bawić w odpalanie takich gier pod linuksem.
@hicat: nie jestem początkującym jeśli chodzi o Linuxa, ale mam dylemat jaki będzie najlepiej działał na tym sprzęcie, bo ostatnio na otwartoźródłowych sterownikach mam jakieś skoki części wyświetlanego obrazu, przy filmach na pełnym ekranie jakby pewna część obrazu uciekała na bok o kilka pikseli i kilka innych denerwujących rzeczy.
@carlo497: W bibliotece Steam mam w sumie cs'a i kilka innych gier, więc będzie w co pyknąć sobie - jakby co