Wpis z mikrobloga

Mirki, co myślicie o Adolfie Kudlińskim? Przyznam, że według mnie mówi dość wiarygodnie i daje do myślenia w kwestii nadchodzących zagrożeń i rozpoczęcia magazynowania najpotrzebniejszych produktów i chyba od jutra wdrożę tę praktykę do swoich codziennych zakupów. Jakie macie zdanie na temat jego osoby i jego działalności? :)

#survival #prepers #wojna #kiciochpyta #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
@Wania961: Ojciec preperingu w Polsce, bardzo dobra wiedzę ma o różnych ziołach itd. Kiedyś widziałem o nim dokument ze w sklepie kupuje tylko sól. Kiełbasa 15 letnia zrobiła na mnie wrażenie, prowadzący zjadł i nic mu nie było.
  • Odpowiedz
@Wania961: Z Adolfem jest jak z Cejrowskim - wszystko fajnie do kiedy gada o tym na tym na czym się zna (w przypadku jednego - podróże, w przypadku drugiego - prepering). Jak tylko któryś z nich zaczyna schodzić na tematy polityczno-ekonomiczno-obyczajowe to najpierw człowiek ma odruch wymiotny, a chwilę później szybko szuka innego kanału.
  • Odpowiedz
@3w3linka: nie ująłbym tego lepiej. Adolfa subuje ale jak widze jakiś filmik jak siedzi w berecie przy globusie to na niego nie klikam. Tak czy inaczej szacunek za wiedze i postawę.
  • Odpowiedz