Wpis z mikrobloga

Łatwy sposób na zarządzanie wirtualnymi pulpitami w Windows 10.
Korzystacie w ogóle z tej funkcjonalności? Ja osobiście nie jestem co do tego przekonany i raczej nie dam się przekonać jeśli dalej to będzie wyglądać w ten sposób

#windows #technologie #komputery #ciekawostki
Obserwujcie #ciekawostkiwindowsa (ʘʘ)
Lapidarny - Łatwy sposób na zarządzanie wirtualnymi pulpitami w Windows 10.
Korzysta...

źródło: comment_VlWkzjjAfVGKywt0RVVrERXuujGbYvYE.jpg

Pobierz
  • 36
@mateusz-em-16: korzystam z aktualizacji Windows 10 z Windows 8.1 - na początku była tragedia, ciągłe bluescreeny, brak sterowników, bardzo wolne działanie ale teraz po kilku(nastu) aktualizacjach jest okej.
Sterowniki już działają, bluescreenów (prawie) nie ma - prawie bo w Windows 8.1 nie miałem nigdy, tutaj raz na jakiś czas się zdarzy. Co do prędkości no to cóż, jest gorzej bo samo logowanie trwa dwa razy dłużej niz w Windows 8 ale
@xer78:

Funkcjonalność – zbiór atrybutów urządzenia, oprogramowania lub systemu, określających zdolność do dostarczenia funkcji zaspokajających wyznaczone i zakładane potrzeby, podczas używania w określonych warunkach.

Wirtualne pulpity to funkcjonalność dostarczająca pewne funkcje.
Niby fajne te pulpity, ale jak mam 3 monitory to zmiana powoduje zmianę wszystkich 3. Na osx można mieć kilka pulpitow per monitor i to jest dopiero wygodne
@Lapidarny: Funkcjonalność to cecha. Coś jest funkcjonalne albo nie. Funkcjonalność tak jak użyteczność może być wysoka albo niska.
Użyteczność, grzeczność, złożoność to też cechy. Nie można mieć kolejnej użyteczności, grzeczności czy złożoności.

U mnie w pracy też niektórzy stosują tą techniczną nowomowę i kolejną wersję napisanego programu potrafią nazwać "obecną funkcjonalnością". Błeeeeeee