Wpis z mikrobloga

Nudzisz się, @Gruszka1992?

Wpisy użytkowników @LubiePisac oraz @wojtek-b-walecki na wyrażone zdanie: "Świat się kończy", ws. nachodźców dobierających się do 9-letnich dziewczynek.

LubiePisac:

Nie się kończy, tylko wraca do normalności. Dopiero od niedawna (w dziejach ludzkości) przyjęło się, że hurr durr dziewczyna 17 lat to jeszcze dziecko i nawet nie może całować czy tam cycka wystawić na słońce.


wojtek-b-walecki:

Świat się zaczyna


Art. 200b Kodeksu karnego:

Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2


#gruszkabagietstory
microbid - Nudzisz się, @Gruszka1992? 

Wpisy użytkowników @LubiePisac oraz @wojtek...

źródło: comment_TBW63pL5exFyyqnUPAuRN1YNqCVupW0L.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@microbid: Czyli kiedyś ten świat też się kończył?
@Arahan: Tak, kiedyś muzułmanów wchodzących do europy tratowała kawaleria i witały salwy muszkieterów. Teraz jest to nie do pomyślenia i zamiast tego rzucają im kwiaty pod nogi. Ale to dobrze przecież normy się zmieniają więc dlaczego wykop tak bardzo z tymi nowymi normami walczy?
  • Odpowiedz
@Skyworld: widzisz, tutaj chodzi również o inteligencję emocjonalną, dla mnie obcowanie z nierozwiniętą dziewczyną, a raczej dzieckiem jest nie do przyjęcia w naszych czasach, i serio, jeżeli myślisz, że to ok, bo kiedyś było ok, to coś z Tobą nie tak
  • Odpowiedz
@microbid: Niezły jesteś. Zaznaczyłem tylko, że takie zachowania były od zarania dziejów normalne i dopiero niedawno stały się społecznie piętnowane.

No, ale żeby to wiedzieć trzeba było chociaż trochę uważać na historii w gimbazie a nie chodzić na szluga za garaże ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@LubiePisac: Nie, nie było normalne. To oczywiście nie jest prawda. Zawieranie małżeństw między rodami rządzącymi nie miało na celu uprawomocnić dobierania się do 9-letnich dziewczynek. Zwyczaj odgórnego łączenia rodów wśród nielicznej cząstki społeczeństwa nie jest wystarczającą podstawą do uogólniających stwierdzeń.

Dobieranie się do 9-letnich dziewczynek jest z jakiegoś powodu czymś normalnym oraz "powrotem do normalności" dla ciebie. Ja w przyczyny wnikał nie będę. Tym, mam nadzieję, zajmą się odpowiednie służby.
microbid - @LubiePisac: Nie, nie było normalne. To oczywiście nie jest prawda. Zawier...

źródło: comment_2H6JV1ZGFniQ6rmtZc7u047xw3PJgjfh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Chcesz jeszcze jakąś uwagą uzupełnić moje zawiadomienie?


@microbid: A zawiadamiaj sobie. Ciekawe czy ktoś twoje urojenia podziela, że w dawnych czasach nienormalnym było zawieranie związków małżeńskich z kilkunastoletnimi dziewczętami.
PS. Nie zapomnij zawiadomić o tych wszystkich podłych autorach książek historycznych, którzy również o tym wspominają.
PS2. A w krajach arabskich to i nawet dziś jest to normalne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pamiętaj też o zawiadomieniu o
  • Odpowiedz