Wpis z mikrobloga

Mirki noszę się z zamiarem kupna gogli VR. Ze wszystkich artykułów które przeczytałem między innymi na #happyvr spośród VR box I VR BOX II oraz wielu innych zdjecydowałem się na FIIT VR + pilot bluetooth. Ktoś ma i używa ? może potiwerdzić że są ok ? Drugie pytanei odnośnie pilota, mam na oku dwie aukcje, na jednej pilot z wystający joystik-iem a na drugiej z takim bardziej kompaktowym. Które lepiej się sprawdzi ? Może zawołam @happyVR

a może polecicie coś lepszego w tej cenie 20-25 $ ?

http://www.aliexpress.com/item/Google-cardboard-HeadMount-VR-BOX-2-0-Version-VR-Virtual-3D-Glasses-for-3-5-6/32506900882.html

http://www.aliexpress.com/item/FIIT-VR-2N-Google-cardboard-Immersive-Version-Virtual-Reality-3D-Glasses-HD-VR-Glasses-vr-box/32649418346.html

#fiitvr
#virtualreality
#vr
#cardboard
  • 7
@Deiv1990: SGS4 z 6.0.1 - 5 cali FHD. Nawet sobie radzi. Nie wiem jak na oryginalnym systemie bo tu mam zmienione dpi ale wygląda dobrze.
Telefon tej wielkości to chyba najmniejsze co można tam wsadzić, z mniejszym już pojawiają się prześwity, większy będzie lepszy.
Wydaje mi się że jak na telefon w googlach to odczucia są super :D
Po całym zachwycie gierkami najczęściej używam do oglądania filmów 360 na yt albo
@Ozor: No to fajnie :P tylko zastanawiam się czy u mnie na 5,5 cala przy FHD nie bedzie widać pikseli ;/ bo widzę że zalecane do gogli jest 5 cali i FHD a wiaodme ze na 5,5 cala mniejsza gęstość jest niestety przy FHD
@Deiv1990: Google kupowałem właśnie od @happyVR i sklep polecam nawet bardziej niż te google :D Nie dość że informowali o każdej zmianie statusu zamówienia to za dwa dni zwłoki dostałem gratis google kartonowe, czekoladę i czekoladowego zająca (święta były za kilka dni) :D :D
@Deiv1990: Może być delikatna różnica, ale to przecież nie jest oculus :) Zawsze możesz pokręcić soczewkami :P Kup a jak będzie słabo to sprzedasz.
@Deiv1990: Jeżeli chodzi o pilot bluetooth to nie ma większej różnicy czy wybierzesz z wystającym dynksem czy bez :) działanie tych pilotów jest dokładnie takie samo, wygoda również porównywalna.
Na chwile obecną za te pieniądze Fiity są najlepsze. Czekamy za dostawą Bobo Z4 bo wyglądają naprawdę przyzwoicie ale jeszcze ich nie otrzymaliśmy - no i cena będzie wyższa.
Jeżeli masz telefon 5.0'' - 5.2'' to możesz rozważyć zakup Weebo 3D bo