Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, dostałem parę dni temu list z poczty, że paczka zatrzymana przez oddział celny. Mogę ten VAT zapłacić, tym się nie przejmuję. Wysłałem na podany mail skany potwierdzenia dokonania zakupu i dowodu osobistego, było to w poniedziałek, mamy czwartek i zero odpowiedzi, na czasie mi nie zależy, ale martwię się, że czegoś nie wysłałem, albo w złym formacie i paczka wróci do nadawcy. Zadzwoniłem do Urzędu, ale miła Pani powiedziała, że trzeba dzwonić na numer Poczty, a tam z kolei nie odbierają telefonu. ( ͡° ʖ̯ ͡°) I teraz nie wiem, jeżeli będzie coś nie tak, to dadzą mi znać? Ktoś był w takiej sytuacji?

Zabijcie jak złe tagi, ale nie wiedziałem, co wpisać.

#banggood #aliexpress #chinskiecuda
  • 15
@Pete1: nie przejmuj sie niczym wodzu. To normalne.
Jesli cos by brakowalo w liscie, potrzebowali by jakis informacji - dostalbys maila (albo telefon jesli podales namiary na siebei w mailu) z prosba o uzupelnienie.
Mi celnicy vatowali rowny tydzien czasu. Mam wrazenie ze oni wysylaja paczki od siebie w jakis okreslonych dniach tygodnia.
Co do telefonow - to nigdzie sie nie dodzwonisz, zapomnij.

Teraz czekaj na listonosza z paczka i w
@Pete1: też miałem ostatnio zatrzymaną przesyłkę, dokumenty wysłałem 6 kwietnia a wczoraj była do odebrania na poczcie więc to trochę trwa, wer w-wa.