Wpis z mikrobloga

Kobe Bryant zakończył karierę zdobywając 60 pkt w swoim ostatnim meczu. To chyba najlepsze pożegnanie w historii sportu. Tak oto odchodzi jeden z najlepszych koszykarzy w dziejach, ikona sportu ostatnich 20 lat, wzór wojownika i idol milionów ludzi na całym świecie. Plusuj Kobego ten jeden ostatni raz.
#nba
Gorti - Kobe Bryant zakończył karierę zdobywając 60 pkt w swoim ostatnim meczu. To ch...

źródło: comment_78l0FahNNot9XN56AVcroknOrEbefzxJ.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • 156
@Gorti: szacunek dla Kobiego, jeslu o punkty w ostatnim meczu to się zgodzę. ale jeśli chodzi o kontekst to najlepiej pożegnał się Bullsami Jordan przechwytujac i rzucając decydującego kosza na 5 sek. w ostatnim jego meczu w barwach Chicago w Finale z Utah 1998 dającego tytuł bykom
  • Odpowiedz
@miki4ever: chodziło mi o pożegnanie z konkretnym klubem, swoją drogą nie potrzebnie potem grał u Wojowników potem..
ale nie wiadomo czy Kobi wytrzyma na emeryturze..
a raczej jego kolana: )
  • Odpowiedz
@Gorti: Teraz czas na #!$%@? majątku w 5 lat, długi, chałturę i reklamowanie batonów w jakimś kraju trzeciego świata? Oczywiście mu tego nie życzę, ale niestety wielu wybitnych sportowców nie potrafi dysponować ogromnymi majątkami, którymi dysponują i bez mądrych doradców (ale nie "doradców") szybko tracą te swoje miliony kończąc z mega długami.
  • Odpowiedz
To chyba najlepsze pożegnanie w historii sportu.


No tak, przecież każdy wolałby rzucić 60 punktów bez większego znaczenia niż zdobyć mistrzostwo (jak David Robinson) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Gorti: przeczytałem rano informacje o jego 60 punktach i nie mogłem uwierzyć, zastanawiałem się czy to Utah się położyło czy Kobe zebrał się jakoś nieludzko w sobie, w sumie typowy Mamba- mnóstwo punktów na stosunkowo niskiej skuteczności i crunch time, aż uronilem lezke
  • Odpowiedz