Wpis z mikrobloga

#kod #kijowskigate #bekazlewactwa #kosciol #4konserwy #neuropa

Ciekawe dlaczego KOD z taka determinacja nie broni ksiezy u ktorych znaleziono materialy pedofilskie - czyzby podwojna moralnosc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

moralnosc lewaka:

- znaleziono pedofilskie materiały u księdza, który nawet nie umie obsługiwać komputera i nie ma internetu.

hurr durr, #!$%@? pedofil, koscioly spalic, czarna szarancze wywalic.


- znaleziono pedofilskie materialy u starego alimenciarza

hurr durr to na pewno kaczyński podrzucił


xD gnije z was typki. #polityka
mistrz_tekkena - #kod #kijowskigate #bekazlewactwa #kosciol #4konserwy #neuropa 

C...

źródło: comment_cccPaXSH2SMNCPcugCEMNn68AbpG25Hv.jpg

Pobierz
  • 27
@mistrz_tekkena: a jak gniję z Was ideowcy bo nigdy nie zrozumiecie, że jeden i drugi przypadek to to samo - ktoś nie pasuje władzy i znajdują u niego pedofilskie materialy. Was nie boli to, że Seba ze starszej klasy bije ludzi, tylko czy akurat bije tego któego lubicie, czy nie. Po przecieku Hacking Team każdy powinien mieć świadomość, że wrobienie w pedofilie przez państwo to nie żadne mrzonki tylko realia bycia
@rtone: mniej teorii spiskowych wiecej myslenia ziomek, bo kiedys juz nie rozroznisz fantazji od rzeczywistosci i bedzie problem. Najbardziej prawdopodobna wersja jest, ze jakies karaluchy wrzucily mu folder z CP dla beki i trolowania. Sugerowanie, ze Kaczka za pomoca specsluzb chce dojechac jakiegos typa z KODu, ktory sam sie wczesniej zaoral zostawiajac swoje gowniaki i nie placac to inny stan umyslu.

To tak jakby zaczal wszystkim powtarzac, ze wszystkie pedofilskie fotki
równie dobrze mogę wrzucić coś podobnego i podpisać, że Twoje. Tyle samo bym miał dowodów co Ty teraz..


@IrvinTalvanen: Rownie dobrze mozesz wrzucic cos podobnego i podpisac, ze to ksiedze z parafii obok. Tyle samo byś miał dowodówco ja teraz.

Ale dupa piecze od podwojnej moralnsoci.
@IrvinTalvanen: To bardzo proste, chodzi mi tylko o podwójną moralność ludzi lewicy. Jeśli ksiądz jest gdzieś posądzany o pedofilie to nawet nie musi być dowodów. Wyrok zapadł. Jeśli wypływa pedofilia (pewnie podłożona) u lewaka to z góry jest uniewinniany, plus lecą bezpodstawne oskrażenia na PIS, że zlecili podłożenie. xD dziwne nie?