Wpis z mikrobloga

#biunakupuje #itemyzchin
Jakiś czas temu pisałam, że dotarła do mnie chińska substancja na przyspieszenie porostu włosów, o to i moje efekty. ;)
Esencja / olejek Andrea
Zamówiona: 8.01
Odebrana: 16.03
Przesyłka nierejestrowana
Cena: 2.18$
Link dla tych, którzy brzydzą się reflinkami

Cóż, czas dostawy to jakaś porażka. Ale to podobno tak bywa w przypadku Andrei.
Samą "kurację" rozpoczęłam dopiero 27-ego marca, bo akurat w niedzielę wypadającą po odebraniu paczki musiałam zrobić tygodniową przerwę od wcierki Jantar, a to z nią właśnie chciałam pomieszać Anreę. Tutaj warto powiedzieć, że cały czas łykałam również Biotebal (u mnie to już 3 miesiąc).

Wzięłam butelkę z psikaniem, wlałam całą Andreę (a co, jak szaleć to szaleć) i dopełniłam Jantarem.
Moja Andrea ma cytrusowy zapach, ale jest przeźroczysta. Dodatkowo wg mnie jest lekko tłusta, bo w butelce z psikaniem mam tłusty "osad". Przez co następnego dnia wieczorem moje włosy nie były tak świeże jak powinny być, ale tak czy siak myję codziennie. Pewnie to też wina tego, że sobie poszalałam i całość Andrei wlałam.:P

Podobno nie jest to ta oryginalna. Ale z drugiej strony NIE WIEM po czym można wnosić, która jest ok, a która nie. :D Pewnie po efektach...

UŻYCIE
CODZIENNIE po myciu obficie spsikiwałam sobie skalp (w sensie skórę głowy) i wmasowywałam na odwal się. :D

EFEKTY
To chyba najlepiej zilustrują zdjęcia. :) Pierwsze zdjęcie 3 dni po rozpoczęciu spsikiwania, ale chyba do wybaczenia. :P

Ja jestem zadowolona. Niby prawie taki sam efekt osiągnęłam gdy używałam olejku Khadi, biotebalu i Jantaru, ale tutaj przewaga jest taka, że nie muszę paciać się przed myciem, a potem tego spłukiwać. No i cena. Olejek khadi kosztuje około 40 zł.

Gdyby ktoś był zainteresowany olejek Khadi kupiłam na wizaż24.pl :) O tu:
http://wizaz24.pl/khadi-ajurwedyjski-olejek-stymulujacy-wzrost-wlosow-nowe-opakowanie-p17089
Teraz do testowania czeka mnie olej Bania Agafii:
http://wizaz24.pl/bania-agafii-olej-do-wlosow-odzywczy-olej-lopianowy-organiczny-olej-cedrowy-olej-z-nasion-papryczki-chili-koper-wloski-ostropest-plamisty-p17557

Zdecydowanie za jakiś czas powtórzę kurację olejkiem / esencją Andrea. :) Może sobie z szamponem wymieszam. :D
biuna - #biunakupuje #itemyzchin
Jakiś czas temu pisałam, że dotarła do mnie chińska...

źródło: comment_xaMjYNKou4GQl5PcROk6m1ZpME49BVkK.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 0
@biuna: W jaki sposób to działa? Włosy faktycznie szybciej rosną, czy po prostu coś się na nich osadza, sztucznie je przedłużając?
No i nie bałaś się nakładać na włosy czegoś z aliexpress? ;P
  • Odpowiedz
@Zwanek: Faktycznie rosną. Odrost od farby mam taki, że łolaboga. ;p U mnie to działanie 3 produktów, o których pisałam wyżej.
I w sumie nie bałam się, dziewczyny na jednej z grup od października testowały ten olejek i żyją. :) Ja nie mam żadnych skłonności do alergii skórnych, więc wio do przodu.
  • Odpowiedz
@biuna: a czy Andrea zwiększyła u Ciebie gęstość włosów, pojawiły się baby hair? tyle zachwytów jest nad tym olejkiem na różnych grupach fb, aż chciałam wypróbować, ale boję się podróbek no i też nie bardzo wiadomo co to ma w składzie
  • Odpowiedz
@brak: Co do baby hairów to trudno mi powiedzieć, od stycznia używam wcierki Jantar i Biotebalu i mam ich mnóstwo.
Gęstość bez zmian.
  • Odpowiedz
  • 0
@biuna: przez ostatni rok straciłem dużo włosów i zrobiły mi się zakola, nie znasz czegoś co pomogłoby odzyskać chociaż część z nich ? Kurcze mam dopiero 22 lata a jak dalej pójdzie to do 30 będę łysy jak kolano ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz