Wpis z mikrobloga

Mireczki, co się dzieje kiedy praca nie przejdzie przez plagiator ? Poprawiam do skutku czy grozi to jakimiś konsekwencjami ?
Prace pisze na dość mało obszerny temat i jako że to studia humanistyczne polega na przepisywaniu książek badaczy zjawiska, co nieświadomie może wiązać się z wykryciem jako plagiat. Jak się przed tym chronić ? W jaki sposób pisać taką pracę ?
#plagiat #plagiator #studia #administracja #pracalicencjacka #pracamagisterska #uczelnia
  • 12
@Asmod96: @Kamson_San: @szwedamar: Właśnie też słyszałem, że kropki nie przechodzą. Poza tym nowsze plagiatory podobno wykrywają synonimy i wyrazy bliskoznaczne co jest debilizmem skoro prace humanistyczne mają charakter odtwórczy, a właśnie pisze sam, idzie mi to niesamowicie ciężko i chyba załączyłby mi się jihad jakby w mojej pracy wykryto plagiat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Thronstahl: zmieniaj kolejność słów głównie, tego nie wykryje. Ja tak robiłem chyba nie może się powtarzać ciąg 5 wyrazów. Tak ogólnie to ten antyplagiat działa jak chce, wszystkich książek w bazie to on nie ma. Mi wszystkie tytuły z bibliografi wywaliło jako plagait i coś tam z internetu, literatury chyba nic nie znalazł.
@Thronstahl: Wkrecz prace lic a nawet mgr to prace odwtorcze wiec co oni pier*** dopiero dr etc są tworczymi, a no i są mgr twórcze ale to może 1% , wiec to dziwne bo kaza ci myśleć jak przepisać by nie przepisac
@Kamson_San: @szwedamar: @Belic: A jak to wygląda z osobami, które wcześniej pisały prace w podobnym temacie? Czy w mojej może wykrywać ich sprawdzone wcześniej prace jako plagiat ? Pytam bo prace pisze na kierunku administracja i jest ona właściwie z 1 artykułu k.p., więc na ten temat znalazłem niewiele, bo 3 książki z czego tylko 1 wydaje się być naprawdę "konkretna"