Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #patologiazewsi #bekazpatologii #nawykopiejakwlesie ##!$%@? #alkohol ##!$%@?

Wykopowi zwolennicy hehe piwka pod chmurką mnie jednak przekonali, że nie są żadnym dresiarstwem i patologią tylko spokojnymi obywatelami chcącymi się kulturalnie napić.

Młode to i głupie - dostaną raz po japie to zmądrzeją

Nawet sobie nie zdają sprawy z tego, że jeśli dzięki temu filmowi staną się znani, to ich kariera skończy się na następnym patrolu

Chcicałbym zobaczyć jak podchodzą do chłopaków u mnie na osiedlu z takimi tekstami. Nie dość, że wyłapią w pape to ich jeszcze okradną.

tego samego dnia pogubią zęby

jedną #!$%@?ę namierzyłem na fejsie już

Przej*bali by ich w woju to by im się odechciało mundurków.

kiedyś ktoś im #!$%@?

Oj biedni chłopcy, ciekawe kiedy będzie materiał z izby przyjęć, szybko im przejedzie

#!$%@? jak by podeszli gówniarze

Jeszcze nie trafili na sebixów patriotyzmu i młodzież warczącą. Czekam na taki odcinek.

Wyglądają jak jednostrzałowe #!$%@?. #!$%@?ą kiedyś pierwszego lepszego wysportowanego Sebka i im szybko z głowy pajacowanie wybije i tylko problemów narobią sobie i otoczeniu. W policję się będą bawić, ja jebię...

Niech się nie zdziwią jak dostaną po mordzie,

Mam nadzieję że ktoś kiedyś tym antywolnościowym ormowcom obije mordę.

Jak zdenerwują nieodpowiednie osoby nad Wisłą w Wawie to będą nową Ewą Tylman

pewnie byli "koceni w gimbazie

bede mial okazje wywalić im w pysk jak się do nas doczepią xD

Przysiegam,że jakby to coś do mnie podeszło i zaczęło bluzgac,że pije sobie na ławce w parku browca to bym ich oblał tym

skończy się na tym, że dostaną #!$%@? od kogoś

jak się sebixy dowidzą to ich czeka gruby #!$%@?

Ciekawe czy w Łodzi na Bałutach też takie kozaki by byli... Oczywiście zapraszamy

2 lamusy na jednego strzała kozakuja. Dostaną wkoncu porządny oklep i się skończy szybko ich kariera

Zycze mocnego #!$%@?.

pewnie prędzej czy później zdziwią się jak ktoś da im w pysk.

Mokotów jest wielki, ale mam nadzieje że dojdziecie na dolny ;) Serio, chcę zobaczyć jak na Czerniakowie albo Sadybie prowadzicie swoje rekolekcje... z pełnym uzębieniem i bez siniaków :)

O #!$%@?,jakby szczyl coś takiego do mnie powiedział,to skończyłby na oddziale ratunkowym

Jak to możliwe, że te pipki działają od 3 miesięcy i nikt im jeszcze mord nie obił ?

Prawda jest taka że prędzej czy później ktoś się zbierze i im spuści łomot.

Ja ich widzę na moim osiedlu xD. Tutaj policja żeby się przejść przyjeżdża min 3 patrolami xD.

Za te mundury to im się #!$%@? należy, głupie gnoje.

W końcu trafią na kogoś kto wie, że nie są z żadnej służby i dostaną po zębach.

Jak którejś nocy dostaną #!$%@?, co prędzej czy później musi się zdarzyć, to skończy się paradowanie.

trzaskałbym ich po mordach niemiłosiernie za takie pajacowanie...

Nie wiem ile czasu by mi zajęło pozbieranie się z chodnika/trawnika.

mam nadzieje, że kiedyś ktoś im ryj obije

Skończy się na tym ,ze ktos ich sklepie.

zapraszam na patrol po Zabrzu w weekend po północy :D


http://www.wykop.pl/link/3113065/gruszka1992-w-prawdziwym-zyciu-dwoch-19-latkow-sciga-pijacych-piwo-w-parku/
  • 4