Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Im_CIA: Gdyby tak było, to każdy różowy miałby bordo i gorące byłyby zawalone różowymi wpisami.
Ja tam lubię Wacika, za wszystkie głupie pozy, w których regularnie daje sie przyłapywać. Do tego nint czesto je opisuje w zabawny sposób. I nie wydaje mi się atencyjna, czasem pokaże skarpety lub dłonie, jak kot na niej leży, a nie ma tam cycków, niby przypadkowego #pokazmorde czy innych oznak niedoboru atencji. Na dodatek nie robi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Denerwują mnie już te zjeby, którym nawet #!$%@? sierściuch przeszkadza. Atencja na jakieś gówniane oświadczenie o który w sumie nikt nie daje #!$%@?, a jego chory autor robi gównoburze o nic. Po #!$%@? to pisze i taguje #wacik? Przecież ten kot jest taki sam jak inne w internecie i tak jak inne nie robi mu żadnej krzywdy.
Cieszę się że użytkownicy zbesztali go w tym wpisie, jedyne słuszne obrażanie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale żeby nie mieć na tyle odwagi by skrytykować kota w internecie pod swoim nickiem go naprawdę trzeba być tchórzem do kwadratu. Nie sądziłam, że są aż tak słabe mirki na wykopie. Pozostaje mi współczuć i życzyć powodzenia.
  • Odpowiedz
@kicioch: wypok to taka poważna sprawa, że używasz słów jak tchórz xD "krytykowanie kota" to sprawa życia i śmierci, najlepiej jakby się gość podpisał imieniem i nazwiskiem, wtedy byłoby honorowo xD idź zrób coś konstruktywnego w życiu lepiej, serio.
  • Odpowiedz