Wpis z mikrobloga

@kmicolo: hejtujesz apple i jego użytkowników (lol #!$%@? co? To jakiś technologiczny rasizm xD) po czym kupujesz 5s (czym wspierasz pośrednio apple) przez co cierpisz. To bardzo poważna sprawa jest ta wojna dzieciaków o telefony.

@DawidWarsaw: imo to jakiś rodzaj zaburzeń psychicznych.
@terwer358: tanio kupiłem a za tydzień sprzedam. Ciekawe czy baterii starczy do końca dnia. Na andku na #!$%@? naterii ciągnę dwa dni, ajfon na zajebistej zapowiada się na pół dnia. A nie bawię się bo nie ma czym - appstore ubogi jak dzieci w afryce

@AvantaR: masz jedno i drugie? Tyle przegrać...

@kys23: wstyd było po tylu latach nadal blokować ten ficzer, jeden punkt za andkiem mniej. Tylko nie
@kmicolo: rozumiem hejt, sam tak kupiłem na chwilę. Nie bateria nie starczy Ci do końca dnia xD 5s to gówno dla ograniczonych ludzi. Jak i reszta telefonów Apple. Komputery mają spoko, iPad spoko.
terwer358: tanio kupiłem a za tydzień sprzedam. Ciekawe czy baterii starczy do końca dnia. Na andku na #!$%@? naterii ciągnę dwa dni, ajfon na zajebistej zapowiada się na pół dnia. A nie bawię się bo nie ma czym - appstore ubogi jak dzieci w afryce

AvantaR: masz jedno i drugie? Tyle przegrać...

kys23: wstyd było po tylu latach nadal blokować ten ficzer, jeden punkt za andkiem mniej. Tylko nie znam innych bo
@kmicolo:

Ja na początku się męczyłem i to bardzo gdy przeszedłem na iphone z androida (a miałem wtedy telefon od google jakiś samsung czyli dobrze zoptymalizowany jak na androida).
Bardzo dużo prostych udogodnień, które były oczywistością na androidzie brakowało na iphone. #!$%@?łem się mocno na początku.
Trzeba się do tego przyzwyczaić, zaakceptować, albo zrobić jailbreak.Ja się na jailbreak nie zdecydowałem bo podobno stabilność urządzenia cierpi na niepodpisanych aplikacjach.

Po kilku miesiącach