Wpis z mikrobloga

Mireczki jest problem. W ostatnim wpisie napisałem o problemie z #xiaomi #redmi2 u mojego różowego. Zainstalowałem nowe MIUI z oficjalnej strony i wszystko śmigało, a przynajmniej tak by mogło się wydawać. Otóż na telefon nie można się dodzwonić. Połączenia wychodzące, smsy działają dobrze, ale nie da się dodzwonić na dany numer. Jest jeden sygnał i włącza się poczta głosowa. Możliwe, że gdzieś w ustawieniach jest blokada połączeń przychodzących bądź blokowanie jakimś firewallem? Nie mam na ten moment dostępu do telefonu, a jutro muszę załatwić sprawę..
  • 15
Nie musisz w recovery tego robić. Tylko normalnie w sofcie telefonu w ustawieniach. Przywracanie do ustawień fabrycznych wykasuje wszystko z telefonu ale soft pozostaje bez zmian.
Jeśli to nie pomoże to wgraj inny soft bądz ponownie ten sam. Dziwne nigdy się z czymś takim nie spotkałem ;/
Albo na próbę przełóż kartę do 2 slotu SIM i zobacz co sie stanie przed wszystkimi zabiegami.
Klikasz Dialer > w prawym górnym rogu masz takie trzy kropeczki > Ustawienia > zjeżdżasz na sam dół i masz > Blokowanie Połączeń > i tam masz różne ustawienia co i jak czy są jakieś blokady włączone.