Wpis z mikrobloga

Ot, zdawałoby się, zwykły artykuł w #natemat dotyczący cudu euharystycznego
Niby potwierdzone, bo przebadane przez lekarzy sądowych. Wierzysz, nie wierzysz... twoja sprawa - można by tak powiedzieć.
Ale co mamy w komentarzach?

Dobra zmiana, mentalnie cofa nas do średniowiecza, PIS tworzy w Polsce kato-skansen. Powinni sprzedawać bilety dla odwiedzających nas zagraniczników. Toż to jak wycieczka w przeszłość.

Mój dziadek mi opowiadał, że jak kiedyś oszczał hostię, to mu się potem w kawałek penisa zamieniła....

Jakieś pozostałości po nocnej imprezie proboszcza, czym tu się podniecać.

Gładziutko wkraczamy w średniowiecze..........ktoś tu odjechał......


I tak dalej. No dobra, powiecie, że to przecież portal Lisa, więc czego się spodziewać. No ale przecież Lisa czyta tylko postępowa, nowoczesna i TOLERANCYJNA inteligencja?

Jeden tylko głos rozsądku w tym całym festiwalu #!$%@? i żenady ze strony postępowych Europejczyków.

nie wiem co to cud bo nigdy go nie poznalam ale to co piszecie w komentarzach to same obelgi az nie mozna tego czytac ,tak jak byscie postradali zmysly mysle ze dzieja sie cuda na swiecie i palec Bozy kiedys nas dosiegnie za te obrzydliwe slowa jezeli jestes niewierzacy to nie wypowiadaj sie tak glupio a jak wierzysz to zamilcz bo glupie komentarze nie sa zbyt dobrze odbierane przez narod ,miejcie choc troche swojego ja bo jak widze to nie ma tu ludzi normalnych ,wypowiadacie sie jak bezmozgowcy a to nie jest szczytne wedlog mnie,wrecz obrzydliwe i swiadczy o naszej polskiej inteligencji


#rakcontent #neuropa #4konserwy