Wpis z mikrobloga

No nie,przestaje wierzyć w karme. Od zawsze wydawało mi sie ze jak zrobie cos dobrego to wróci. Dwa tygodnie temu wróciłem z alp gdzie na stoku zauważyłem ze typkowi wyleciała kamera jak sie okazało nowka Gopro4 ,oczywiscie zjechałem za gościem dogoniłem i oddałem. Tydzien temu znalazłem pod klatka portfel, podjechałem do gościa oddałem z cała zawartością.W miniony weekend ja zgubiłem portfel. Nikt sie nie odezwał. Dziękuje karma to suka #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy
  • 15
oddałem kamerę za 3 kafle jakiemuś Francuzowi na stoku i liczę na zysk ? Okej

@Gasior9: liczysz na zysk którym jest sytuacja równorzędna - czyli, gdy stracisz, to ktoś ci odda. Nie jesteś w tym bezinteresowny. A do tego czepiasz się, więc może dobrze, że cię karma leje po mordzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gasior9: Ja to mam największą bekę jak o karmie piszą ateiści. ,,Nie wierzę w Boga, bo przeczytałem podręcznik od fizyki" a nie przeszkadza mu to myśleć, że jak ktoś jest złym człowiekiem to na pewno raka dostanie, a ten dobry nie.
@Gasior9 jak miałam tak z 14 lat znalazłam portfel jakiejś babki. Oczywiście otworzyłam, w środku było ~5. stów i dokumenty, postanowiłam być wspaniałomyślna i zawiozłam go tej ... kobiecie na drugi koniec miasta. Pukam do drzwi, jak tylko zobaczyła, z czym przychodzę, wyrwała mi to skóropodobne coś, sprawdziła zawartość i... dostałam burę za to, że nie ma w nim pełnej kwoty i na pewno coś sobie wzięłam... ręce mi opadły, żadnego znaleźnego,