Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smutna_rzaba:
Czy te grube kobiety umieszczające to bzdury na swoich fejsbuniach, nie dostrzegają braku logiki w tego typu motywatorach?
Przecież coś co się dobrze sprzedaje, coś co się innym podoba - nie wymaga ciągłej reklamy.

Czekam jak ktoś przerobi taki motywator, gdzie zamiast tych tęgich kobiet umieści zdjęcie trzech, tym razem, zgrabnych kobiet, gdzie tekst poniżej będzie przekonywał do tego, że zgrabne kobiety mają swoje walory ;)
  • Odpowiedz
@smutna_rzaba: Myślę, że grubo (xD) ponad 80 kg to na lajcie. W granicach 85kg do nawet 95 kg. Mam znajomą co waży 80kg i jest spasiona, ale te tutaj mają dupska i nogi większe od niej spokojnie o 1/4 jak nie więcej.
  • Odpowiedz
@eMaciek: z dziewczynami to jest tak, że na początku można sobie wybrać taką, śmaką, owaką. Ale później i tak będzie tak samo, każda będzie gruba. Także nie ma co patrzeć po chudości, tylko od razu brać grubszą to już nie zgrubieje. A taka przy kości to jest przez mnie osobiście rekomendowana, bo jak się człowiek przytuli to do jednego cycka ucho przyłoży, drugim się nakryje i jest ok. A jak
  • Odpowiedz