Wpis z mikrobloga

Mireczki czy to znak?
Mam sobie drugi rok poczciwą Motorolę Moto G 1 Gen. Ostatnio zastanawiałem się nad wymianą telefonu. W oko wpadła mi naturalnie Motorola Moto G 3 Gen. (Przywiązanie do marki motzno). Jednak WCZORAJ, postanowiłem że jednak nie kupie bo obecny fon śmiga cay czas tylko mu czasem ramu brakuje i cyrki z baterią. Ale ogólnie do sms, telefonu, nawigacji, fejsa bla bla - no sprwadza sie jako smartfon. Wymiana na nowy dała by mi tylko nieco lepszą płynność, lepszy aparat i inne ficzery bez których da się żyć. Ogólnie stwierdziłem że nie ma potrzeby wymiany a hajsy włoże za jakiś czas w nową konsolę.

No i dziś akurat #!$%@? stara motka chyba wiedziała co wisiało w powietrzu i postanowiła upaść i rozwalić sobie ekran. Wszystko działa of course, tylko mały pajączek drażni.
Czy to znak że jednak pora na zmianę?
Bravo poradź.!
#smartfony #telefony #corobic #pszypadek #nie #sondze
  • 5
@Sangreal: w szacunku do Motoroli, tak zostałem wychowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam podobna sytuacje. Od 2 lat smigam na Moto G2. 8GB i w sumie nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. 2 lata zaraz zleca a tel kompletnie bez awaryjnie śmiga. Jak wymiana to tylko na inna Motorole. To mówisz, ze polecasz 3 gen?
@Sangreal: według mnie nie ma sensu zmieniać. Kup s ekran od kogoś na allegro i wymień. Mój brat tak robił i super śmiga. Tylko nie kupuj z Chin bo ekrany są często gorszej jakości.

Powodzenia.

PS. Też mam pierwszą gen z LTE