Wpis z mikrobloga

sokytsinolop jak napisał że chce drugie konto żeby to z niego były publikowane wpisy pod tym tagiem to dostał odpowiedź w stylu że tak się nie da bo tagi nie są przypisywane do konta i nie są jego.


@wpoz: Aż sprawdziłam. Nie pytał o możliwość założenia konta, być może miał to na myśli, ale nie udało się jemu przekazać tego w pytaniu do którego nawiązujesz.
sami nie wiecie co sie liczy do rankingu a co nie, sam Kiner mowil ze ten algorytm to random bo na wiecej go nie stac


@PanKara: Maciej często w ten (lub podobny) sposób ucinał pytania na temat algorytmów, żartując sobie z dopytujących. Nie traktowałabym jednak tych słów tak poważnie. Raz, że Maciej jest naprawdę dobrym programistą, a dwa, że nie wyobrażam sobie tego, by administrator strony nie miał pojęcia co wliczane
udzielam się tylko na mirko i jestem poza rankingiem :/


@ryzu: Bo samo udzielanie się nie jest kluczem do sukcesu. To byłoby za proste ;) Ranking to lista najlepszych, najaktywniejszych, najlepiej ocenianych, najbardziej angażujących osób. Możesz być w tym dobry, ale wystarczy, że inni będą od Ciebie lepsi, a miejsce w rankingu ci przepadnie.
szkoda tylko, ze odniosłaś się tylko do tej sarkastyczno ironicznej części wypowiedzi


@PanKara: Ponieważ nie znam sprawy. Nie wiem jakiego typu wyzwiska to były (może nie były wulgarne?), nie wiem kto wyzywał (może zrobił to pierwszy raz?) i jak wyglądała historia jego konta (może poza usunięciem dostał ostrzeżenie, o którym ty jako zgłaszający nie jesteś informowany?). Bez poznania sprawy nie jestem w stanie wyjaśnić dlaczego taka była decyzja moderacji. Ale jeśli
@a__s: @Ginden: A można znaleźć jakieś rozwiązanie pośrednie? Coś co pozwoliłoby na anonimowość, ale byłoby na tyle moderowalne, by można było banować tych co spamują pewnymi treściami?
@Moderacja: @a__s: jako że pomysł jest dobry i widać, że mirki i mirabelki mogą się tam otworzyć i zadać pytania, których normalnie by nie zadali proponuję co następuje:

1. odbanujecie @sokytsinolop i pozwolicie mu zrobić multi z jego algorytmem
2. nowe konto nie ma rankingu, służy tylko do publikowania anonimów
3. @sokytsinolop jest moderatorem tych wpisów, ewentualnie dobiera sobie pomocnika jeśli chce.
4. jeśli jakaś wypowiedź w tych wpisach jest