Wpis z mikrobloga

czyli mam rozumieć, że jakoś dziwnie biegałem?


@Jukebox: Zmasakrowałeś je niesamowicie. Nie wiem jakim cudem biegając można w tych miejscach buty przetrzeć, przedrzeć... Przedziurawić... Co żeś ty w ogóle z nimi robił?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jukebox: w normalnych krajach mozesz poza rozmiarem buta wybrac jeszcze szerokosc.
Z tego co widze masz za waskie buty i w trakcie biegu zewnetrzne palce wycieraja ci od srodka cholewke.
Mozesz tego nie odczuwac nawet, zwlaszcza na krotkich trasach, ale potem masz takie akcje wlasnie.
Gdyby to byla jedna dziura to moze jakis krzak, albo ostry kamien.
Ale ty masz wytarty caly bok praktycznie.

Z gwarancja mozesz probowac, ale raczej nikt
@PurpleHaze: możliwe, to był pierwszy raz jak kupowałem buty do biegania i wydawały mi się okej. Pomagał mi nawet typek z martesa i mówił, że są dobre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@defoxe: bez przesady, zwykła ubita ziemia to już muszę specjalne do tego buty kupować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jukebox: no, ale widać, że nic z tymi butami nie robiłeś - założę się, że żadnego nano protectora ani nic takiego nie widziały, bo nawet odkładając je na zimę nie pofatygowałeś się żeby je wyczyścić... Auto jak kupisz i nie będziesz wymieniał oleju to też oddasz na gwarancję jak się silnik zatrze?
@lent: buty były czyste, ubrudziłem je biegając. Żadnych nano protectorow nie kupowałem, chciałem mieć buty, w których mogę pobiegać i tyle. Wcześniej biegałem w nike'ach z niższej półki i jakoś dały radę i do tej pory bym w nich biegał, tylko niestety są już zbyt małe. W takim razie co jeszcze mam kupić chcąc po prostu sobie pobiegać?
@Jukebox: no to wyczyść te buty i spróbuj oddać na gwarancję, ale one wyglądają jakby po prostu były zużyte, a nie wadliwe. A jak już kupujesz buty to kupuj też do nich nanoprotector - koszt rzędu 20 zł, puszka starcza na długo, a chroni buty przed wodą przez co zmniejszasz szansę na ich rozklejenie się po chwili.

do tej pory bym w nich biegał, tylko niestety są już zbyt małe.

to
@lent: masz jakiś sprawdzony link czym się kierować itd.? W sieci tego pełno, ale te Asicsy też miały być dobre na moją stopę idąc po tamtych poradnikach ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam 17 lat ;)