Wpis z mikrobloga

#neuropa #freekoroluk #korolukmasakruje

Z racji nieobecności koroluka, chciałbym przytoczyć jedno z jego najważniejszych dzieł - charakterystykę wykopków:

Wielkim przyjacielem wolny rynek, ale jeszcze większym przegrywizm.

Kuc - lecz nie tylko kuc, cebulak ogólnie - kocha nurzać mordę w gównie. Bez samobiczowania kusia mu zwisa miękkim kalafiorem. Martyrologiczna narracja klęski - zdradzili nas, oszukali, wyruchali bez lubrykanta! - to coś, czym musi sobie łechtać ego ofiary. Normalni ludzie pobudzają się radosnymi wieściami i wiktorią. Januszosebokarynograżyny normalne nie są, więc u nich wszystko na odwyrtkę.

Magdalenka - zdrada. Balcerowicz - rabuś. Tusk - #!$%@?. UE - okupant. Kult przegranych powstań, negowanie wszystkich osiągnięć.

Nie da się bardziej obrazić polaczka, niż chwaląc jego kraj. Doceń sukces Polski, to cię udusi wąsami.

No i kucątko, skażone masochistyczną mentalnością niewolnika, ma trudny wybór. Niby ceni ten wolny rynek. Niby Balcerowicz to wolnorynkowiec. Niby rozwijaliśmy się super. Ale... Jezu Chryste, przecież ja jestem cebulakiem! Chcę się poczuć jak gówno. Rzeczywistość mi niestraszna, a konsekwencja w poglądach to lewacki wynalazek. #!$%@?ę logikę, wyprę się niewidzialnej ręki, nawet przemogę obrzydzenie do starczego przyrodzenia socjalisty Kieżuna i mu trzasnę fellatio. Byleby tylko upodlić się jak zwierzę, byleby dochować tradycji moich przodków z pola.

BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ, ZDRADZENI O ŚWICIE, TAKI PRZEMYSŁ, TAKIE STOCZNIE, TAKI WUNGIEL, WSZYSTKO TAK ROZKRADZIONE!!!


#goldwykopsays ?
  • 27
  • Odpowiedz
@lerner: aby zrozumieć istotę kucyzmu należy zostawić na boku pajaca z muszką i przyjrzeć kroczącemu za nim jak cień człowiekowi, którzy faktycznie odpowiada za sianie #!$%@? wśród młodzieży: Stasiowi "Razwiedka" Michalkiewiczowi.

Korwin bowiem to rasowy populista, który poza rzucaniem seksownymi frazesami nic nie robi - ideologię urabia Stasio.

Stasio wymyślił więc coś takiego jak "kapitalizm kompradorski", który to rzekomo ma istnieć w Polsce. I tak zawiedziony do raju wolnego rynku
  • Odpowiedz
@lerner: Tak długi ban dla koroluka to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Zwłaszcza, że dla porównania niektórzy za chwalenie breivika czy pisanie że murzyni nie są ludźmi dostają dużo mniej albo wcale.
No ale co się dziwić, wypok to biznes, a wiadomo, że to populistyczne i prymitywne treści o islamie, Korwinie i lewactwie napędzają lwią część wejść, kliknięć, wyświetleń reklam a w efekcie hajsu.
  • Odpowiedz
@lerner: @rafalu90:

Kuc - lecz nie tylko kuc, cebulak ogólnie - kocha nurzać mordę w gównie. Bez samobiczowania kusia mu zwisa miękkim kalafiorem. Martyrologiczna narracja klęski - zdradzili nas, oszukali, wyruchali bez lubrykanta! - to coś, czym musi sobie łechtać ego ofiary. Normalni ludzie pobudzają się radosnymi wieściami i wiktorią. Januszosebokarynograżyny normalne nie są, więc u nich wszystko na odwyrtkę.


Przecież to defninicja neuropka! - Ziemie nacjonalizujo!!! Na
  • Odpowiedz
@lerner: mam dziwny fetysz czytać koroluka. Te kreatywne inwektywy mi imponują. Z reguły też jakas tam wiedza i logika za tym stoi. Szanuję, tacy ludzie są potrzebni. Ale też dobrze żeby był tylko jeden taki gość i reszta ze śmietanki neuropy powinna zajmować się oraniem mniej wulgarnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kapitalis: Ten język był jednocześnie rynsztokowy i fascynujący, bo nikt nie potrafił ludzi obrazić w taki sposób i stwierdzić pewne rzeczy wprost tak, jak to robił koroluk. Nie bez powodu dostał takiego bana, bo orać potrafi wybornie. I do tego używał specjalnie takiego języka i zwrotów i dziwi mnie, że ludzie nie ogarnęli, że każde zdanie w jego wpisach jest dokładnie przemyślane i wycelowane w poszczególne elementy ludzkiej głupoty.
@
  • Odpowiedz
Tak długi ban dla koroluka to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Zwłaszcza, że dla porównania niektórzy za chwalenie breivika czy pisanie że murzyni nie są ludźmi dostają dużo mniej albo wcale.


@Kraker245: A właśnie, znów laserade odbanowali...
  • Odpowiedz
@lerner: @tony_soprano:
Koroluk? Taki trochę Testo dla ambitniejszych karaluchów. Masa generalizacji i prób tworzenia stereotypów czy chęci opisywania rzeczywistości na podstawie najbardziej skrajnych zachowań elementu z prawej strony. Podlane ciekłym stolcem rynsztokowego języka, który właśnie takim karaluchom najbardziej smakuje. No #!$%@? wspaniała robota - dzieło na miarę największych prac socjolo(lo)gicznych XXI w.

Plus jeszcze ten opis płci, gdzie zaorała go zielonka. Macie takiego Baala na jakiego zasługujecie.
  • Odpowiedz
nie, przytoczyłem ten wpis bez większych ku temu przesłanek.


@lerner: Zatem dalej twierdzę, że wykop jest lepszy bez osoby piszącej wymyślne wyzwiska i jakieś pseudo analizy dla idiotów.
  • Odpowiedz