Wpis z mikrobloga

#neuropa #freekoroluk #korolukmasakruje

Z racji nieobecności koroluka, chciałbym przytoczyć jedno z jego najważniejszych dzieł - charakterystykę wykopków:

Wielkim przyjacielem wolny rynek, ale jeszcze większym przegrywizm.

Kuc - lecz nie tylko kuc, cebulak ogólnie - kocha nurzać mordę w gównie. Bez samobiczowania kusia mu zwisa miękkim kalafiorem. Martyrologiczna narracja klęski - zdradzili nas, oszukali, wyruchali bez lubrykanta! - to coś, czym musi sobie łechtać ego ofiary. Normalni ludzie pobudzają się radosnymi wieściami i wiktorią. Januszosebokarynograżyny normalne nie są, więc u nich wszystko na odwyrtkę.

Magdalenka - zdrada. Balcerowicz - rabuś. Tusk - #!$%@?. UE - okupant. Kult przegranych powstań, negowanie wszystkich osiągnięć.

Nie da się bardziej obrazić polaczka, niż chwaląc jego kraj. Doceń sukces Polski, to cię udusi wąsami.

No i kucątko, skażone masochistyczną mentalnością niewolnika, ma trudny wybór. Niby ceni ten wolny rynek. Niby Balcerowicz to wolnorynkowiec. Niby rozwijaliśmy się super. Ale... Jezu Chryste, przecież ja jestem cebulakiem! Chcę się poczuć jak gówno. Rzeczywistość mi niestraszna, a konsekwencja w poglądach to lewacki wynalazek. #!$%@?ę logikę, wyprę się niewidzialnej ręki, nawet przemogę obrzydzenie do starczego przyrodzenia socjalisty Kieżuna i mu trzasnę fellatio. Byleby tylko upodlić się jak zwierzę, byleby dochować tradycji moich przodków z pola.

BALCEROWICZ MUSI ODEJŚĆ, ZDRADZENI O ŚWICIE, TAKI PRZEMYSŁ, TAKIE STOCZNIE, TAKI WUNGIEL, WSZYSTKO TAK ROZKRADZIONE!!!


#goldwykopsays ?
  • 27
  • Odpowiedz
@macq2309:

pomijając styl, który może niektórym nie pasować, to jest tak bardzo to


Jego styl to właśnie coś, za czym tęsknie najbardziej, chociaż nie zawsze się z nim zgadzałem, to czytałem jego wpisy dla czystej przyjemności. Pięknie obnażał inteligencje większości Mireczków, bo mało kto mu potrafił rzetelnie
  • Odpowiedz
@Songox25: To, że @koroluk ma taki bardzo kontrowersyjny styl, to w można zauważyć, że w wielu aspektach trafia w punkt. Obala niektóre mity manipulatorów, narzekaczy, czy najwierniejszych kucyków, którzy żyją w świecie wielkiej iluzji, takiej mega bańce mydlanej.
  • Odpowiedz
Myślałem, że może Karoluk gdzieś ma jakieś nieoficjalne konto multi i dalej nadaje te swoje "felietony". Wiadomo coś o nim w ogóle?


@jakubito: to nie miałoby sensu, bo do demaskacji koroluka wystarczyłyby dwa zdania w jego stylu, a wtedy na bank dostałby perma.
  • Odpowiedz
@rafalu90: Jeżeli zmieniłby IP oraz przeglądarkę, to moderacja by nie wiedziała że to on. - Oczywiście jeżeli by się tym nie chwalił. A raczej za fakt, że ktoś pisze w taki samym stylu jak ktoś inny nie można - a raczej nie powinno - się banować. No i może Karoluk ma jakiegoś bloga czy coś takiego lub na jakiejś innej stronie się udziela...
  • Odpowiedz