Wpis z mikrobloga

Mircy, jest mi bardzo smutno - chyba zakończył się żywot moich Superluxów hd 681 (,)
kabel przy jacku się strasznie wyrobił, a dzisiaj to już totalnie się zrypał - gra tylko jedna słuchawka, trick z ruszaniem kabla już nie pomaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zatem jestem zmuszony zakupić nowe słuchawki - Superluxy służyły mi bardzo dobrze, i jestem gotowy do zakupu
tych: http://www.x-kom.pl/p/205544-sluchawki-superlux-hd681-evo-mkii-czarne.html

Tylko czy to najlepszy wybór? Podoba mi się motyw z dwoma kablami i nowy dizajn, zawsze to jakiś powiem świeżości, hehe...
Ale tak się zastanawiam, i... może lepiej brać inne Superluxy, albo słuchawki jeszcze innego producenta? Cena tak do 150 złotych, a sprzęt ten służy mi do grania (głównie csgo) oraz do słuchania muzyki na telefonie.
Aktualne Superluxy były dla mnie idealne, tylko gdyby nie ten kabel...

#sluchawki #komputery #pcmasterrace #superlux
  • 15
@Arthes: też ostatnio szukałem nowych słuchawek. Przesłuchalem większość słuchawek superluxow i wybrałem encore rockmaster OE. Po kilku dniach użytkowania muszę przyznać że robią robotę. Na początku martwiłem się o jakość, bo wydają się bardziej kruche od Evo, ale są dużo lżejsze i lepiej mi leżą. Wrzucalem wpis pod tagiem jakiś czas temu
@eternit_nie_wybacza: ladnie odkopales po 5 latach xD

Kupilem ze 2 lata temu wersje pod lampe OTL, wysokoohmowe tzn 600OHM, nie popelniaj mojego bledu. Kupuj jakas wersje niskoOhmowa, np. 32 albo 80Ohm, beda ci smigaly wszedzie ze smartfonem itp w razie potrzeby. Nie mowie ze wersja 600Ohm jest zla, ale to ze wymaga mocnego wzmaka jest praktycznym ograniczeniem, nie bedzie ci sie chcialo bawic podlaczac itp. ale pewnie i tak nie planowales
@eternit_nie_wybacza: ja mam Feliks Audio Espressivo, ale kupiony za czasow jak jeszcze kosztowal mniej niz polowe tego co teraz...

ja bym powaznie nie bawil sie w lampe do tych DT990, szkoda kasy, zbieraj na cos lepszego a teraz kup 32 lub 80 Ohm i pjerdol wzmaki, a jak musisz 250 to spokojnie jakis tranzystorowy wzmak styknie jakies wyzsze modele fiio czy nawet creative IMO, na wykresach bardzo ladne wyniki mialy