Wpis z mikrobloga

taka ładna polska mi wyszła :D, generalnie z ich gospodarką i zespołami badawczymi byłbym super potęgą, tylko muszę non stop pilnować niemiaszków, bo są zjadlejsi od AK. niestety ten manpower jest z kodu, wiem jestem ciota i trochę sobą gardzę. Generalnie z odpowiednimi ustawieniami, jak każdy może wypowiadać wojny, przejmowanie pp i zespołów adawczych i zaczynając w 33 niemcy są niemal bezbronne, wada tego rozwiązania jest taka że rumunia do nich dołączy, zaś zsrr też ich zaatakuje co sprawi że rumunia dostanie się w ich łapy. Sojusz zawarłem z włochami pepikami i austriakami. Główny cel na razie to uspokoić niemców przez co zbijam niezadowolenie z 35 do 0 i robię z 7 garnizonów z policją, zastanawiam isę także nad kierunkiem ekspansji, francja czy zsrr?
#europauniversalis #hoi3 #dh #heartsofiron
Xardin - taka ładna polska mi wyszła :D, generalnie z ich gospodarką i zespołami bada...

źródło: comment_8kLyBMlpDhVwRcotxsUoWpMXAEZJAioh.jpg

Pobierz
  • 4
@Xardin: Cóż, powodzenia życzyć. Chociaż to może być problematyczne patrząc na rozmiary. Zawsze możesz spróbować wpuścić ich do środka państwa i zamknąć w kotle. Ale to trochę ryzykowne może być.