Wpis z mikrobloga

mogę Ci powiedzieć, żeby nie iść do kebab house, bo drogo i niesmacznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@zaraguacamole: Potwierdzam: za drogo jak na jakość jedzenia które serwują.

Mi smakuje na przeciwko pasażu Schillera. Dobre mięcho i duże porcje.


@chrzanu180: Całkiem spoko tam jest porcje są faktycznie solidne.
@univac: Mi najbardziej podchodził na rogu Piotrkowskiej i Narutowicza, ale nie ten w podcieniach, tylko ten po drugiej stronie Narutowicza. Niestety teraz remontują tam całą kamienicę. W związku z tym polecałbym chyba Istambul.
@univac: byle nie do ale kebab czy jak się zwie ten nowy lokal w którym wcześniej było spaghetti - mięso smierdzi #!$%@? wie czym, ryż jakiś zdupy - jeżeli tak smakuje arabskie zarlo, to nie ma się co dziwić że #!$%@? do nas...

@zaraguacamole:
@duncanidaho2: jeżeli piszecie, że tam drogo to gdzie wg was można w ładnym lokalu w Łodzi i taniej zjeść dobry kebs - nie pytam o
@janstar: w makani przy piwotece jest czysto i schludnie, ale mały lokalik tylko dwa stoliki. I kebab jest dobry, świeże dodatki a nie jakaś stara kapusta, polecam też sos orientalny, chyba jest z tahiną. Falafel z orientalnym też robi robotę.
@michalec: @zaraguacamole: ten na rogu narutowicza to jest podkebab, nie wiem o co chodzi że go tak ludzie polecają, dwa podejścia robiłem i zawsze żałowałem. Gówniane mięso, mało, jakaś