Wpis z mikrobloga

@TheArt: Jeśli interesujesz się fajnym i kulturalnym ściganiem, lubisz samochody i chcesz spędzić parę godzin na torze z fajnymi ludźmi to polecam się zapoznać z simracing'iem oraz z Assetto Corsa. Ja dopiero zaczynam, ale wydaje mi się, że to może być to czego szukałem;]
@podli: dzieki a napiszesz mi cos wiecej, od zawsze lubilem wyscigi, szczegolnie serie need for speed, teraz to juz pewnie inna bajka ale to moze byc fajne hobby, jakbys mial czas to napisz na priv, pogadamy o wyscigach
@TheArt: ja jestem taka 3 dniowa zielonka w swiecie simracing'u wiec nie chce się za bardzo wypowiadać. Prawie większość info jest w polskich internetach. Eee na 100% nie jest to nfs, Assetto Corsa moim zdaniem jest do bólu prawdziwa.

@moneybookers: podobno padem da rade, ale moim zdaniem bez kiery nie podchodz
@TheArt: Assetto Corsa to w zasadzie symulator. Jedni mówią, że bardziej realistyczny inni, że trochę mniej, ale nie ma to nic wspólnego z takimi grami jak NFS czy GranTourismo. Ale z drugiej strony nie ma się czego bać, można zacząć zabawę z padem (niektórzy sobie nieźle radzą #pdk). No i na tle poważnych symulatorów wygląda bardzo ładnie, prawie jak casualowa ścigałka AAA ( ͡º ͜ʖ͡º)
RealAKP - @TheArt: Assetto Corsa to w zasadzie symulator. Jedni mówią, że bardziej re...
@zabralimizapalki: Osobiście nie licząc marketowych kierownic jeździłem tylko na G27, bo sam niedawno dopiero zacząłem przygodę z simracingiem. Można jeszcze rozważyć G25, ale nie wiem czy dostaniesz za 350 zł. Plus jest taki, że G25 i G27 posiadają sprzęgło i skrzynię w układzie H.
@zabralimizapalki: Jak potrafisz korzystać to dają. Ale przede wszystkim dają przyjemność z jazdy. Ale jak masz zamiar jeździć tylko samochodami GT3, GT2, Openwheel itd., które w rzeczywistości i tak mają półautomat i manetki, to ci skrzynia H nie potrzebna.