Wpis z mikrobloga

Maciej Stuhr został ambasadorem Mitsubishi, ale prawica się na to nie zgadza. Piszą do Japończyków, by go skompromitować


HALO !! PANOWIE Z MITSUBISHI !! NIE PODOBA SIE NAM TO, ŻE W POLSCE JEST WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI !!

Wypowiedź Macieja Stuhra uraziła tysiące osób w całej Polsce. Szydzenie z największej tragedii w dziejach powojennej Polski czy też z Żołnierzy Wyklętych, których ponad 12 tys. zginęło w walce lub zostało zamordowanych przez UB to przykład kompletnego braku wrażliwości na tragiczne epizody polskiej historii.

Postać Macieja Stuhra odbierana jest przez ludzi troszczących się o dobre imię Polski jednoznacznie negatywnie zwłaszcza dlatego, że aktor ten wystąpił w filmie „Pokłosie”, fałszywie przedstawiającym Polskę jako kraj dzikich antysemitów.

Liczymy, że wezmą Państwo pod uwagę nasze stanowisko i wycofają się z decyzji, która rzutuje negatywnie na postrzeganie marki Mitsubishi w Polsce


http://natemat.pl/176637,stuhr-ambasadorem-mitsubishi-a-prawica-grzmi-ze-skandal-pisze-do-koncernu-ostrzega-przed-jego-wplywem

#neuropa #bekazprawakow #polityka
Goofas - > Maciej Stuhr został ambasadorem Mitsubishi, ale prawica się na to nie zgad...

źródło: comment_U4lmhz8RuEUFxGzJhdS4NjPCo6RKdc0B.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@bombastick: Klient może napisać do firmy że mu się nie podoba ten pan, firma może to wziąć pod uwagę lub nie. Jak kupię jogurt który mi nie smakuje, to mogę o tym napisać i zrobić czarny PR firmie. Jak twarzą firmy jest osoba której nie lubię, to mogę ją bojkotować pisząc o tym. Mitsubishi byłoby głupie gdyby tego nie wzięło pod uwagę.
  • Odpowiedz
Ani to głupie ani dziwne.


@ediz4: Biorąc pod uwagę, kto za tym stoi, rzeczywiście nie ma w tym nic dziwnego.

Zapomniało już się jak lewicowcy wylewali piwko Ciechana i trwała wielka akcja
  • Odpowiedz
@Reste:

Średnie porównanie. Nie przypominam sobie, żeby w trakcie bojkotu Ciechana powstawały wysrywy tego typu:....

Czym się różnie te wysrywy które są de facto opinią jakiegoś stowarzyszenia od

- Jakubiak postanowił w obrzydliwych słowach obrazić Dariusza Michalczewskiego. "Piwo Ciechan? Dziękuję, ale z homofobami nie piję" - pisze serwis środowiska LGBT Pridemag.pl. - Już nigdy nie kupię piwa Ciechan - deklaruje na Twitterze poseł SLD Tomasz Kalita. Na Facebooku powstał także
  • Odpowiedz
@ediz4: Opinia, że ktoś jest odbierany przez ludzi troszczących się o dobre imię Polski w ten czy inny sposób niesie za sobą kilka oczywistych implikacji, których tutaj zwyczajnie nie widzę.
Nie ma tu żadnego 'atakowania' osób, które dalej kupują ten produkt czy barów, które dalej go podają, co najwyżej nawoływanie do podobnej postawy.
  • Odpowiedz
@Reste: Przecież nawet ja mogę tak napisać. Też będzie to za sobą implikacje niosło?

Nie ma tu żadnego 'atakowania' osób, które dalej kupują ten produkt czy barów, które dalej go podają, co najwyżej nawoływanie do podobnej postawy...

A w przypadku Mitsubishi chodzą jakieś bojówki czy jak? Mogą sobie ponawoływać i tyle.
  • Odpowiedz
Przecież nawet ja mogę tak napisać. Też będzie to za sobą implikacje niosło?


@ediz4: Głównie czepiam się treści i tonu listu, a nie samego faktu, że napisali do Mitsubishi, że mają jakiś problem ze Stuhrem, więc jakbyś ty to napisał, to pewnie w podobny sposób bym to potraktował.

A w przypadku Mitsubishi chodzą jakieś bojówki czy jak? Mogą sobie ponawoływać i tyle.


@ediz4: Brakowało mi lepszego słowa, stąd
  • Odpowiedz
Liczymy, że wezmą Państwo pod uwagę nasze stanowisko i wycofają się z decyzji, która rzutuje negatywnie na postrzeganie marki Mitsubishi w Polsce


@Goofas: przez kogo? Przez co najwyżej twardogłowych roboli jeżdzących 20-letnimi Carismami, nie przez ludzi którzy kupują nowe samochody z salonu
  • Odpowiedz