Wpis z mikrobloga

Cześć!
Zachęceni Waszymi ostatnimi uwagami (pozdro @Paatryk93 ;-)) , dziś prosimy o pomoc w podjęciu decyzji co do stylu panelu odblokowania osiągnięcia (i nie tylko).


A, B, czy C?

#gamedev #gry #grafika
-------------------------------------------------------------
#gamedevordie - rób gry albo umrzyj! (Facebook | Twitter)
Zrezygnowałem z pracy na etacie po kilku latach na rzecz tworzenia gier mobilnych z kumplem. Wyzwanie polega na tym, że oszczędności na życie wystarczą do końca 2016 roku.
Start 03.08.2015, koniec 31.12.2016.
sortris - Cześć!
Zachęceni Waszymi ostatnimi uwagami (pozdro @Paatryk93 ;-)) , dziś ...

źródło: comment_fqjr4kaaZn3BrToQ0AuvueSQJqrrMaKf.jpg

Pobierz

Która opcja lepsza?

  • A 16.0% (189)
  • B 26.0% (307)
  • C 53.8% (636)
  • Inna... (napisz jaka) 4.2% (50)

Oddanych głosów: 1182

  • 47
  • Odpowiedz
@sortris: Chodzi o tarczę ta z B jest jak by to ująć taka dość mierna i "prostacka"(?) jak na odznaczenie a w wersji C moim zdaniem jest tego za dużo, jakbyś odjął te wijce bądź zostawił tylko jeden na dole bądź górze było by znacznie lepiej i czytelniej. Ale to tylko moje zdanie.
  • Odpowiedz
@sortris: Zostałem zawołany w poście :o Ależ mi miło. Mi osobiście najbardziej podoba się C. W "A" nie przemawia do mnie ta łapka, mam wrażenie jakby za tym oknem stała kura na jednej nodze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż chyba dałbym tą kokardę (?) w C trochę niżej, ale tak też może być.
  • Odpowiedz
@Optimum: ten medal już zauważyliśmy i będzie poprawiony
APK na Androida w tym momencie waży 15MB, zainstalowana gra na telefonie około 50MB. Ostateczna waga APK do pobrania nie powinna przekroczyć 50MB (nie ma jeszcze dźwięków itp.).
  • Odpowiedz