Wpis z mikrobloga

@Veezen: Jon i tak przeżyje. Mnie bardziej zabolała śmierć Stannisa. Arya raczej nie wróci do Swojej dawnej roli, trudno machać mieczem na ślepo xD Wszystkich Starków nie wybiją, serial by lekko stracił sens. Jest jeszcze Sansa swoją drogą z sezonu na sezon ładniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mnie bardziej interesuje co zrobi Cersei z Górą :D
@Veezen
Jeżeli chodzi o Aryę to mnie zastanawia coś innego. Skoro Jaqen wie wszystko o niej (jest scena kiedy uderza ją za każdym razem kiedy kłamie) to musi wiedzieć że ukryła Igłę tzn. że nie będzie się potrafiła do końca pozbyć swojej osobowości żeby stać się "noone" a mimo to ją szkoli.
@Veezen: No chłopaki przeżyły(Brana ani Rickona co prawda nie zobaczyliśmy w sezonie 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), Jon zostanie raczej wskrzeszony, Sansa na trailerze wygląda na ogarniętą już. Rodzina Starków wraca do gry, pytanie kto posiądzie winterfall, oczywistym wydawałoby się że Sansa, ale czuję, że Rickon coś jednak musi w serialu jeszcze zrobić.
@lisek517: Powiedz mi tylko czy zostało to wyjasnione w ktoryms sezonie serialu tyle ze po prostu to przegapiłem, czy jest to poruszone tylko w książce? Czy może jest to jedynie teoria która krąży po sieci? Nie chciałbym sobie popsuc serialu jesli dowiem sie o czyms zbyt wczesnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)