Wpis z mikrobloga

  • 1536
Mózg #!$%@? po raz kolejny za sprawą pewnego różowego. Spotykałem się z dziewczyną, lvl 23, studentka jakiegoś gównokierunku na uniwerku, ale w sumie ogarnięta. Wszystko pięknie do czasu gdy na siłowni poznała Kamila, wtedy zacząłem podejrzewać że coś tu jest nie tak, choć ona zapewniała mnie że to tylko kolega z siłowni. Spoko, w końcu to jakiś 18 letni dzieciak, nie mam czym się martwić. No i się #!$%@? myliłem, zostawiła mnie dla jakiegoś gówniarza z liceum bo... jestem niedojrzały i nie mogę zapewnić nam przyszłości. Ja, który prowadzę firmę i zatrudniam ludzi za granicą jestem mniej dojrzały od dzieciaka na garnku u starych. Jedyne co mnie cieszy, to że rozstaliśmy się zanim poważnie zacząłem angażować się w ten związek. #logikarozowychpaskow
  • 86
  • Odpowiedz
@wujogm: PROWDZISZ FIRMĘ I CO? NALEŻY CI SIĘ PRZYDZIAŁ DZIEWIC Z TEGO TYTUŁU xD?

O jak ja kisnę z takich dżentelmenów.

Wyobraź sobie że spotykasz się z taką Martyną Wojciechowską i próbujesz ją wyrwać i mówisz że jesteś dorosły i odpowiedzialny i tak stanowczy, bo prowadzisz firmę.
Już widzę jak jej się
  • Odpowiedz
@wujogm: Daj spokój, masz większe zmartwienia niż tępa sztuka. Jak ją kręcą typowie z siłki to super, w końcu już zakładają rodzinę a Kamil jest dojrzałym i odpowiedzialnym facetem. Nie to co Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chcialem_byc_panem_cogito: Chyba nie zrozumiałeś. Idiotka mając za faceta kogoś, kto jest w stanie zapewnić jej przyszłość, wybrała jakiegoś gnojka, który żyje za pieniądze od mamy jednocześnie mówiąc Mireczkowi, że on jej nie jest w stanie zapewnić przyszłości. xD Tu nie chodzi o wywyższanie się, tylko o pokazanie #!$%@? mózgowego tej chodzącej waginy łasej na #!$%@?.
  • Odpowiedz
@BlueFeather: Nie moja wina, że i OP i ty nie rozumiesz, że kobieta czuje się przy mężczyźnie pewnie nie dlatego że ma kasę tylko dlatego, że jest w stanie jest zapewnić poczucie bezpieczeństwa, stabilizacji etc. itd

Mimo że jest z siłowni, na garnuszku rodziców, MŁODSZY OD NIEJ.

Macho to stan umysłu, a nie stan portfela.

Wyobraź sobie życie w korpo i faceta,który ci wyskakuje z tesktem EJ BĘDĘ DOBRYM TEAM
  • Odpowiedz
@wujogm: no to się ciesz ze dalej w to nie wdepnąłeś, jakbys mial z nia dziecko, mieszkanie, itd to był by kłopot a teraz pozostaje Ci sie tylko cieszyć. Pozdro.
  • Odpowiedz
@chcialem_byc_panem_cogito: Tyle prawdy w tym co mówisz cumplu.
Widocznie większość tutaj uważa, że różowe im się należą a kiedy one odchodzą znudzone oczywiście są obwiniane.

no i co się przejmujesz :-D? jej strata, ty masz hajs a ten kamil moze ewentualnie we wakacje ulotki roznosić, jeszcze będzie płakać o hajs ;d


@schowanemo: Jeszcze bym dodał, że Kamil może ruchać byłą dziewczynę OPa (i pewnie wiele innych) gdy ten będzie cichutko popłakiwał w podusie zatrudniając
  • Odpowiedz
Ja, który prowadzę firmę i zatrudniam ludzi za granicą jestem mniej dojrzały od dzieciaka na garnku u starych.

@wujogm: ale to jeszcze nie jest wyznacznik dojrzałości. Zresztą, to dziecinna używać takich argumentów, więc pośrednio mogła mieć trochę racji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
tej chodzącej waginy łasej na #!$%@?.


@BlueFeather: może lepsze to, niż materialistka łasa na czyjąś kasę

Idiotka mając za faceta kogoś, kto jest w stanie zapewnić jej przyszłość, wybrała jakiegoś gnojka, który żyje za pieniądze od mamy
  • Odpowiedz
Możesz sobie i międzynarodową korporację prowadzić i wozić się autem w cenie mieszkania ale jak nie radzisz sobie z różowymi to nastoletnie Kamile będą Ci je sprzed nosa sprzątały.


@Tibiasz: to jak ona niedosrana była, że trzeba sobie z nią radzić? zupełnie jak jakiś bezmózgi mechanizm-przedmiot
  • Odpowiedz
czyja? Takie zakładanie, że zawsze zawinił różowy do niczego nie prowadzi. Warto wyciągać wnioski aby nie powtórzyć takich sytuacji w przyszłości.


@Tibiasz: ze zrąbanymi typiarami zawsze takie sytuacje sie beda powtarzaly, cale zycie. Facet nie ma byc blaznem, ktory bedzie ja cale zycie zabawial, utrzymywal i ruchal

50/50 inaczej niech płonie
  • Odpowiedz