Wpis z mikrobloga

Natchniony wpisem @beroslaw postanowiłem się podzielić najstarszym zdjęciem jakie mam w rodzinnym albumie.
Pogrzeb mojej babci Marysi, której nigdy nie było mi dane poznać. Niestety nie wiem, który to rok, musiałbym udać się na cmentarz i sprawdzić. Chłopak w lokatych włosach po prawej za trumną to mój ojciec. Miejsce w którym zostało wykonane to zdjęcie dziś jest pełne sklepów i domów. #zapomnianyalbum #zdjecia #starezdjecia #fotografiaanalogowa
źródło: comment_4bkcF6VJE7QSECGD9qtJ8yxSQP7ESxig.jpg
  • 16
@whiteglove: Bo później w moim domu przyjęło się tak, że wolimy zapamiętać zmarłych bliskich jak jeszcze żyli z nami :) rodzice nie robili takich zdjęć na pogrzebach, ja też nie będę tego kontynuować, ale szanuje, ze inni tak robią. Nic mi do tego :)
@kryzysova: masz rację, ale to zależy. Różnie ludzie wyglądają w trumnie, np moja ciotka była nie do poznania, a babcia wyglądała, jakby po prostu zasnęła. Ja bym chyba jednak wolę to pożegnanie przy trumnie, jakoś tak czuję się pewniej, że wszystko w porządku i mogę tej osobie ostatni raz życzyć powodzenia