Wpis z mikrobloga

Zawsze przyjmowałem w życiu wyzwania i ludzie nauczyli mnie, że Polska nie jest bezpiecznym miejscem. Całe życie coś robię, cały czas się zmieniam i zmieniam coś w swoim życiu aby osiągać więcej dla siebie oraz bliskich i może dlatego czasem widzę trochę więcej co nie pozwoli mi się wahać bo tak bardzo lubię być ten jeden krok przed resztą i czasem udawać że jest kompletnie odwrotnie kiedy ludzie sami się o to proszą. Jedno jest pewne większości takich ludzi brak jest po prostu jaj aby być sobą i stają się tymi kim każe im być otoczenie.
Jeśli ktoś mówi że jestem chamski to pewnie dlatego bo nie potrafi przyjąć krytyki więc nie umie być sobą szuka pochlebców którzy zaakceptują jego wszystkie nawet złe uczynki... To droga na dno...
Jeśli ktoś Ci mówi że się zmieniłem po tym jak wróciłem z NL to wiedz, że ludzie inteligentni zmieniają swój światopogląd w miarę zdobywania wiedzy i doświadczenia więc niech będzie Ci go żal skoro on przez ten czas nie zmienił się ani trochę... To droga na dno...

Jest też droga na szczyt. To samodyscyplina i ciężka praca. Idzie ona zawsze w jedną stronę pod prąd. Jeżeli urodziłeś się w miejscu gdzie ludzie tego nie rozumieją a Ty to rozumiesz... no to będziesz mieć ciężkie życie ale największe góry byłyby niczym dla człowieka gdyby nie to że zabierały zawsze tych najlepszych ludzi... Tych odważnych którzy podejmowali wyzwanie aby zobaczyć i opowiedzieć innym co jest po drugiej stronie...

Prawdziwym Polakiem i patriotom nie jest ten kto drze ryja z flagą na manifestacji tylko ten kto walczy i nie boi się trudnych spraw na co dzień i krajom gdzie żyją tacy ludzie należy się największy szacunek bo tylko dzięki nim siedzisz sobie przed facebookiem a nie chowasz się przed lwem w krzakach i jeśli dotarłeś tutaj życzę Ci żebyś żył tak aby nigdy w tych "krzakach" się nie znaleźć...
Pobierz Witold_Wu - Zawsze przyjmowałem w życiu wyzwania i ludzie nauczyli mnie, że Polska ni...
źródło: comment_fkPLyrMMVR4QShE8i5yvJ3AZEhHKZTgi.jpg
  • 4