Wpis z mikrobloga

@Utiopa: z fanami rezerwatu nie dyskutuję... jak ktoś chce mieć jakąkolwiek władzę nad telefonem nie kupuje IPhone proste. Jak ktoś lubi +5 do zajebistości na osiedlu to bierze IP.
Będzie działał płynnie i niezawodnie, ale 16GB nie polecam. Męczę się z piątką o ten pojemności. A SE ma lepszy aparat (nagrywa w 4k), zapcha go to w mgnieniu oka. No i przymierz do ręki czy pasuje Ci taki rozmiar telefonu :-)
co do 16gb. To mam tyle i starczo jako tako.

Ale robię dużo zdjęć i filmów. A muzykę słucham ze spotify.


@aukolb: ja raczej nie robię dużo zdjęć, może 100 na rok i 20 filmów

z fanami rezerwatu nie dyskutuję... jak ktoś chce mieć jakąkolwiek władzę nad telefonem nie kupuje IPhone proste. Jak ktoś lubi +5 do zajebistości na osiedlu to bierze IP.


@bijotai: nie jestem "fanem rezerwatu", z iOs'a
Będzie działał płynnie i niezawodnie, ale 16GB nie polecam. Męczę się z piątką o ten pojemności. A SE ma lepszy aparat (nagrywa w 4k), zapcha go to w mgnieniu oka. No i przymierz do ręki czy pasuje Ci taki rozmiar telefonu :-)


@krozabalka: właśnie się tego bałem, że będę musiał co chwile zgrywać dane....

A podczas przeglądania neta, robią się takie durne redirecty jak w Android?
@pitu120: kupujesz wszystkie apki? Nawet te które chcesz tylko testować a mają wersję ze stadem reklam? Zamiast ściągać pirackie wersje używasz bez reklam jak chcesz to później kupujesz np wersję premium. Proste!
@steven44: co dokładnie masz na myśli? Jedyny kontakt jaki miałam ostatnio z Androidem to Nexusy 5 i 5X (telefony niebieskiego, z których czasem sobie korzystam), czyli czysty system. Żadnych problemów nie zaobserwowałam.