Wpis z mikrobloga

Miraski z #acleague, testowałem wczoraj sobie apki ACTV i CarSelector do #assettocorsa. Nagrałem mały test jak to wygląda. Apka do wybierania aut będzie szczególnie pomocna podczas broadcastowania #acfunrace, nie trzeba już błądzić na klawiaturze numerycznej i chaotycznie przedzierać się przez całą stawkę. Po prostu klikamy w nazwisko zawodnika i już ( ͡° ͜ʖ ͡°) ACTV pokazuje natomiast niezależnie od gracza pozycje całej stawki, ale to nie wszystko. Nie wiem czy zarejestrowało to się na filmiku, ale apka pokazuje też najwyższe osiągnięte prędkości, rekordy przejazdów i gapy a wszystko to w bardzo eleganckim, animowanym designie. Na pewno jest też sporo możliwości konfiguracji, posiedzę jeszcze dzisiaj nad tym. Generalnie trzeba to podrzucić Tuchanowi ( ͡ ͜ʖ ͡)
RealAKP - Miraski z #acleague, testowałem wczoraj sobie apki ACTV i CarSelector do #a...
  • 8
@skethoo: Tak, teraz na multi widać zniszczenia. Też fajny smaczek na funrace. Niestety Łada, którą będziemy jechać w czwartek nie posiada żadnego modelu zniszczeń. ( ͡° ʖ̯ ͡°)